Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel mennyi fejlődést érek el?

Ezzel mennyi fejlődést érek el?

Figyelt kérdés

[link]


Van egy multifunkciós gépem a hátazás és a mellezés azon történik .

Ezt kétnaponta megcsinálom mennyi fejlődést érek el ? és mennyi idő után lesz látható a különbség?


17éves vagyok 65Kg 176Cm


Nem nagyon vagyok zsíros inkább kissé szálkás de a genetikám olyan h "magas" és sovány vagyok .


2012. okt. 4. 17:28
 1/7 dirtboy ***** válasza:
64%

[link]


[link]


[link]


ennyit kapsz tőlem mert nem tudok a jó ízlés határain belül nyilatkozni a kérdésedről.

2012. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha tud valaki akkor kérem arra válaszoljon amit kérdeztem és ne edzésterveket adjon . Előre is köszönöm a normális válaszokat
2012. okt. 4. 17:37
 3/7 dirtboy ***** válasza:

véletlenül se olvasd el a második linket,még a végén rájönnél hogy mekkora hülyeséget kérdeztél.

tipikus az az eset vagy akin segíteni sem lehet mert nem hagyja.

2012. okt. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

...........


multifunkciós gép és csak 5 gyakorlat?!Ez vicc? Szabadsúlyról hallottál már? Meg mi ez a hülye táblázat?

kezdő edzés: átmozgató edzés 2 hónapig minden izomcsoportra 1 gyakorlat 3x 10-12 ismétléssel.


[link] válassz minden egyes izomcsoportra 1 gyakorlatot, de vannak kész átmozgaó edzések is.


étrendet említeni sem merem.

Amíg te így tökéletlenkedsz én addig diétázom és normálisan edzem. Fél év alatt már szemmel látható különbséget értem el, sőt.

2012. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Adjunk pontos választ a kérdésére: semennyit.
2012. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, olvasd el, amiket linkeltek neked, pl az alapismereteket, mert amit te leírtál azzal semmire nem mész.
2012. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 VVMMvvmm ***** válasza:

Egy ember így ránézésre nem tudja a genetikáját megállapítani.Ez magasság súly arány(ha ezt megelözően nem

edzettél)NEM mond semmit.Én kb ugyanilyen súly magasság

aránnyal kezdtem edzeni(Nem túl intenzíven,dopping,

béna fehérje turmix és egyebek nélkül) és elértem

90 kg feletti testsúlyt.Egyedül a hasamon volt valamennyi

zsír.(Hiszen honnan a fenéből nyerne a szervezet energiát,tápanyagot az izomépítéshez teljesen normál

kajálás mellett?.

Nincs általános recept az izomépítéshez mivel nem vagyunk

egyformák.Magad tudod kitapasztalni, hogy mitől fejlődsz.

Ez van!Csodás edzés programok nincsennek.

Viszont vannak tanácsok,fogások amiket a tapasztaltaktól

elleshetsz,eltanulhatsz.

2012. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!