Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha több izomcsoportra edzek,...

Ha több izomcsoportra edzek, akkor mikor fogyasszam a turmixot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott. Kicsit zavarodott lettem, mert úgy tudom, hogy a turmixot rögtön edzés után kell leborítani, de nekem mindig 2 részre van osztva az edzésem, tehát pl. mell-váll, stb., és végül minden edzés után szokott lenni egy kis hasazás is. De felmerült bennem a kérdés, hogy mi a helyzet ilyenkor, ugyanis ha mellel kezdek, utána még van váll és has, így 50 perccel később borítom le a turmixot, ami mondjuk váll/has esetében lehet, hogy nem rossz, de jelen esetben pl. a mellel amivel kezdem az edzést, mi a helyzet?



Előre is Köszi a választ!


2012. okt. 2. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Basszus..

Letolod az edzést, bármilyen sorrendben, majd a végén, int egy jutalomfalat, letolod a turixot. Ennyi a nagy titok, ne kombináld túl.

2012. okt. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az edzés után 30 percen belül érdemes a protent meginni. Független ez attól, hogy abban az 1 óra edzésben milyen sorrendben milyen testrészre edzel.
2012. okt. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!