Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miert nem kerekedik a popsim?

Miert nem kerekedik a popsim?

Figyelt kérdés
Mar 1 honapja intenziven edzek,heti 3x 4x vagy futok vagy lepcsozok,vagy aerobic-ra vagy pilatesre jarok... ahelyett hogy kerekedett volna a popsim,inkabb meg laposabb lett. Nem ertem, Mit nem csinalok jol?
2009. aug. 4. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindent jól csináltál.

Csak a kerek popsihoz adottság kel inkább.

Azért lett kisebb mert edzettél és lement a zsír, így feszes és formás lesz.

Az baj ha egy nőn van zsír, de az is baj ha mellén és a fenekén nincs.

(Mit kellene csinálni?

Szerintem eddzél tovább de ne vond el magadtól a zsírt.)

2009. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dehat annyira csunya igy hogy olyan lapos hogy egybe van a combommal... szeretnem ha lenne a popsim es combom kozott elvalaszto vonal! Mit tegyek???
2009. aug. 4. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen alkatod van, sajnos semmit nem tudsz természetes úton tenni ellene. Erre a sebészkés a megoldás, tényleg. Sok ilyen van egyébként, a te feneked sem különlegesen béna ettől, egyszerűen normális.

Sőt még olyan lányok is vannak, akiknek annyira sem kerekedik, hogy nemhogy a combjuktól nem nagyon különül el, de még szinte a hátukkal is egyben van. Ott sincs semmi "elválasztó", na az nagyon béna.

2009. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
mert nem én maszirozom
2009. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha tovabb edzes akkor elobb-utobb a fenekedre is tobb izom jut majd es igy gombolyubb lesz de ehhez par honap biztosan kell vagy menj el esteleg fitnestrenerhez o ir neked szemelyre szabott edzestervet
2009. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az előttem szólóval tudok egyet érteni, három hét mozgás elegendő lehet arra hogy csökkentse a testzsírodat, de izmot nem nagyon növel, szóval ne keseredj el, edz tovább keményen és meglátod hogy kerekedni fog az a pospsi( lehet hogy pár hónap, de lehet hogy 1-2 év is kell hozzá)
2009. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!