Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Shuffle tánccal kapcsolatos...

Shuffle tánccal kapcsolatos kérdésem van. Tudom a t walkot és a running mant, külön külön és rúgással, forgással kombinálva is. Úgy tudom, hogy ez az alap, de ennél sokkal több a shuffle. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Néztem a neten haladó videókat, de a profik mozgása nem is hasonlít hozzájuk. A t walkon és a running manen kívül mit kell még tudnia egy profi shuffelernek? Nagyon utánanéztem, de nem tudok angolul, úgyhogy nem sokat találtam. Ne értsetek félre, tudom, hogy évekig kell tanulnom ahhoz, hogy pofi legyek, de nem tudom, hogy mit. Tényleg komolyan gondolom a shuffle tanulást. A videókban milyen lépéseket csinálnak? Van ezeknek valami összefoglaló neve? Van-e valami alap szabálya? Big Milan videóiból tanulok, de sok videója van, ahol csak beszél, de nem értem, nem tudok angolul.

#tánc #shuffle #Running Man #t walk #t step
2012. okt. 1. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a Shuffle alapja a Running man!! Big Milan fajta Running man-t Tanuld, zene nélkül. És lassan hogy később szépen nézzed ki, Második lépés a T-step, utána Slide-ok Kickek Spinek. Sok sikert hozzá!! :)

Fehér Deszkás Cipőbe told, abba nézz ki jól!! :)

2013. febr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek mellé Sliding, Charleston:

[link]

Mutattam újat?

2013. febr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebben is van még figura:

[link]

2013. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!