Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizáshoz milyen étrend?

Kondizáshoz milyen étrend?

Figyelt kérdés
sziasztok , 105 kg voltam régebben és elkezdtem fogyókúrázni így lettem 75 kg mivel most elég vékonyak a kezeim lábaim elkezdtem kondizni barátokkal , nem tudom miből álljon az étrendem , illetve szerintem nem kellene hízzak bár nem tudom :D mint laikus úgy állok hozzá ha esetleg valaki tudna segíteni így kajálás , illetve edzésterv megalkotásában az sokat segíteni köszi . :)

#kondi kaja étrend
2012. szept. 30. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
hízni nem akarsz akkor izom se sok kerül rád,izommal jön zsír is.Mit kéne enned?csirkét,rizst,párolt zöldségeket,zabpehely,különféle húsok halak,túró!!!
2012. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ez hogyan tehát kondi előtt mit egyek és utána ?
2012. szept. 30. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:

A legfontosabb lenne egy jó tömegnövelő étrendet összerakni, mert anélkül a tápkieggel sem mész sokra: 

Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje és 5-6g*testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg. 

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség 

zsír: omega3, lenmagolaj. 

mintaétrendek:  [link]

 


Edzés utánra a legjobb megoldás egy tejsavóprotein + ehhez gyors szénhidrát (dextróz, maltodextrin, vitargo, Carbo X, Supercarb fast, stb) edzés utánra. Így te tudod szabályozni az arányokat és a reggeli zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint. 

Nagyon sok jó protein van, pl.: Whey C6, Peak whey fusion, Stillmass 6:3:1, Scitec 100% whey prof., Biotech nitro pure whey gold, California fitness 100% whey, Dymatize Elite whey, Twinlab whey fuel, VPX Syngex, stb.. 

2012. szept. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!