Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 146kg vagyok, elliptikus...

146kg vagyok, elliptikus trénerrel fogyhatok? 20/ L

Figyelt kérdés
Vagy ennel a sulynal az nem alkalmazhato? Egyaltalan hasznos az elliptikus? Tapasztalatok?
2012. szept. 30. 12:21
 1/7 anonim válasza:
kérd személyi tréner és dietetikus segítségét. és válassz olyan gépet, ami tuti elbír... unokatesómnak van ilyenje és az csak 110-et bír el... amúgy jó dolog, sokat lehet vele fogyni és erősödni.. sztem esetedben ütemesebb sétával lehetne kezdeni v könnyebb túrákkal...
2012. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hasznos lehet,de kérdés mekkora súlyra tervezték.


Igen,hasznos lehet a séta,és turázás,valamint a diéta.


Szerintem a szobabicikli is jó lehet mert ott nem terheled annyira a lábízületeit a nagy súlyal.

2012. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Diéta, azzal fogyhatsz. Az az elsődleges. És mellé szép lassan mehet a testmozgás is, minden amit bírsz, de minimum 1 óra.
2012. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

elliptikus pont jó erre a célra, nem vágod gallyra az ízületeket, viszont én anno 90kilósan használtam, aztán pár hét alatt elrepedt...


sztem diéta, és testmozgás csak idővel, ha 100kg körül vagy.

2012. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NagyonGonosz ***** válasza:
Vannak olyan gépek amik elbírnak 150 kilót, de ezek inkább 200-300 ezer körül vannak.
2012. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is először az étrended rakd helyre, valószínűleg az is fog látható eredményt hozni, aztán lssan sport, először csak séta amennyit bírsz,ha jól csinálod 3-4 hét és mehetsz gépre is.
2012. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SSanchez ***** válasza:
Ide diéta kéne nem valami gép, futhatsz 5000 km-t is ha nincs kalóriadeficit. Diéta + kezdetben séta, dobálni fogod a kilókat, majd ha tömegben kisebb leszel, jöhet a futás és stb. Ekkora súlynál vigyázni kell az izületekre.
2012. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!