Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Szalagavató keringőn emelnem...

A Szalagavató keringőn emelnem kell majd a 70-75 kilós páromat. Elég gyenge a fizikumom, de nem akarok beégni. Mivel tudok itthon kicsit erősíteni? Egyáltalán dec.14. -ig van esélyem, vagy veszett ügy.

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 16:27
 1/8 anonim válasza:
akarat erő, és TALÁN.:DD de mikor először olvastam besírtam.. xddddd
2012. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy segítsen rá a lábával. Amúgy is gondolom nem kinyomni kell...
2012. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem kell oda semmi erő, nálunk is volt emelés, de úgy,hogy a lány ugrott egy nagyot(ruha alatt nem látszik) és a pasi a derekánál fogta. Engem csak átkarolt a derekamon és ugrottam :) Senki nem jött rá. Így tanítják :)
2012. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75 kilós csajjal táncol az 50 kilós gyerek...nem bírom, behalok ezen :)
2012. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Súlyban közel vagyok hozzá..csak még nem emeltem keringősen meg. Mert a karolással emelés nem valami elegáns.
2012. szept. 27. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj, ne aggódj már :) Simán menni fog; ha a lány kicsit felugrik és közben a válladra támaszkodik, gond nélkül fel tudod emelni. A tánctanárunk egy pici, husi nő volt, és lazán felkapkodta a lányokat, ha meg kellett mutatni, hogy hogyan is kell ezt csinálni :)
2012. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. lehet kicsit túlaggódtam..mégiscsak szalagavató meg nem is csináltam még ilyet
2012. szept. 27. 19:30
 8/8 gomzoli ***** válasza:
52%
Miért nem cseréltek? ő emel, te ugrasz.
2012. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!