Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyenge vagyok, mit csináljak? 20f

Gyenge vagyok, mit csináljak? 20f

Figyelt kérdés
Szinte csak csont és bőr vagyok, nagyon gyenge, de szeretnék ezen változtatni. Most nem mozgok semmit. Elég, ha csak elmegyek valamit sportolni, vagy inkább járjak edzőterembe (is)?
2012. szept. 23. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármi sport már jobb lenne, mint a semmi. Én testépítő vagyok, így azt tudom neked javasolni, hogy edzőterem és hozzá tömegnövelő étrend rendbe fog tenni formailag.:)
2012. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fontos az edzőterem, ha nem akarsz egy modell alkat lenni. Szerintem minden sport alapja a futás, én azt kezdeném el, és hozzá a felsőtest valamilyen alapedzése, ami otthon is kivitelezhető. Biztos találsz ehhez módszereket és programokat. Én egy viszonylag egyszerű, nagyobbrészt izometriás tornára alapuló, és a gerincet átmozgató gyakorlatsort csinálok, meg hozzá fekvőtámaszt, és ez teljesen elég. Én is ilyen csont és bőr voltam, és most se vagyok egy Adonis, de ez a mozgás sokat változtatott rajtam már hónapok alatt, és ez nekem bőven kielégítő. Az a fontos, hogy ne add fel eleve, mert az ilyen sovány alkat nagyon előnyös, egészségileg talán ez a legjobb, és sok mindent ki lehet hozni belőle, látványosan fejleszthető.
2012. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát sovány embernek alapból nem ajánlanám a futást. :D Mert valószínűleg keveset is eszik és még abból is farag le majd a futás szóval még rosszabb lesz.
2012. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzed van meg sok időd akkor járj terembe. Ha nincs akkor kezdj magaddal valami otthon. Nem a csilli-villi gépektől fogsz fejlődni, hanem attól hogy rendszeresen megmozgatod és terheled az izmaidat.
2012. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. szept. 23. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!