Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szégyen lenne abbahagyni a...

Szégyen lenne abbahagyni a vesenysportot?

Figyelt kérdés
Elegem van, hogy nincsenek hétvégéim. Meg a meccsek előtti félelemből, és attól , hogy én nem hibázhatok, mert az végzetes, míg egy mezőnyös hibázhat, majd legközelebb jobban megy neki. Válogatott szintű játékos vagyok. Heti 2-szer kondiznék, egy kosáredzés, egy foci edzés, meg egy futó edzés. De félek a lelki vonatkoztatásoktól, hogy úgy érezném elveszítek valamit magamból, ha abbahagynám, de ez így nagyon sok nekem. Heti 7 napból 6-ot nem vagyok otthon. Hogy derítsem ki, hogy mi lenne a helyes megoldás?

2012. szept. 21. 21:15
 1/5 A kérdező kommentje:
17/L
2012. szept. 21. 21:15
 2/5 anonim ***** válasza:

nem szégyen,de rossz döntés.

főleg,hogy az ok,hogy nem tudsz menni bulizni hétvégén.

a sportnak több értelme van.

2012. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nem mehetek hétvégén . Hanem az, hogy 7 napból 6-ot koleszban vagyok, és hogyha vasárnap van meccs akkor az a napom is csonka. De a legrosszabb az a feszültség a meccseken, amíg nem volt tétje a meccseknek nagyon élveztem.
2012. szept. 21. 21:33
 4/5 A kérdező kommentje:
*szombaton, a vasárnap eleve koleszos nap.
2012. szept. 21. 21:34
 5/5 NagyonGonosz ***** válasza:
Ha csak feszült vagy tőle és nem ad semmi mást az nem jó.
2012. szept. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!