Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 6 éve csinálok egy sportot és...

6 éve csinálok egy sportot és most fogom abbahagyni, hogy miért azt ne kérdezzétek nem lényeges. Ti milyen sportra, esetleg táncra vagy másra járnátok? 14/f

Figyelt kérdés
pár már fel is merült, csak örülnék pár ötletnek
2010. márc. 13. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Testépítés.Persze csak hobbi szinten.:)
2010. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen értem azt elkezdem, de amallett sport, amit komolyan, versenyszerűen is csinálhatnék. Free run, break-ra gondoltam. stb.stb.
2010. márc. 13. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
freerunnál ahoz hogy versenyekre menj nagyon meg kell küzdeni. az elitből is csak 8 ember ment ki berlinbe. 4 éve csinálom és sose voltam versenyen de voltam már sokszor külföldön. de álltalában az ilyenek akik csak csajok miatt csinálják már akkor abbahagyják amikor rájönnek hogy nem is olyan egyszerű az a szaltó stb...
2010. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hm.értem kösz
2010. márc. 13. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
A testépítést is lehet versenyszerűen csinálni.
2010. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én testépítek és pókerezek hobbi szinten. Én a labdarúgást választanám esetleg box vagy úszás.
2010. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!