Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi szőlőcukrot fogyasszak...

Mennyi szőlőcukrot fogyasszak naponta?

Figyelt kérdés
170 magas vagyok és 63 kg. Mivel a szőlőcukorban nagyon sok cukor van, mennyit kellene fogyasztanom, hogy hatásos legyen, mivel szeretnék jó pár kilót felszedni, és a vércukorszintemmel se legyen gond? Persze mellette rendszeresen kondizok+volumass 35 tömegnövelő

2012. szept. 18. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
és szőlőcukortól akarsz hízni?:DDDDDDDa válasz:csak edzés után egyed!!
2012. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
rendszeresen kondizol meg tömegnövelő aha:Dnálam így van rendszeresen kondizok mefelelően táplálkozok és kisegítem néha egy két turmixxal
2012. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: Nem azt mondtam, hogy attól akarok hízni, csak mivel 100 Gramm szőlőcukorban 91 gramm szénhidrát van így ezt elősegíti. Második válaszolónak: igen rendszeresen kondizok meg tömegnővelő, mi ebbe a vicces???
2012. szept. 18. 15:58
 4/9 anonim ***** válasza:

És van tömegnövelő étrended?

Amit te szőlőcukorral akarsz bepótolni én rizsből teszem.

250g(nyersen mért) rizs, 150g zabpehely(darálva, turmixnak) 6 tojás, 300g csirkemell, 125g túró 2 joghúrttal.

Havi 1kg hízást eddig tudom tartani:)

2012. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyu:csak edzés után egyél dextrózt, 50g mehet, máskor nem tanácsolom. De; tömegnövelő mellé nem kell dextróz. Tehát vagy tömegnövelő megy edzés után vagy protein+dextróz. Napközben dextróz ne menjen, akkor lassabb ch kell!
2012. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az vicces hogy zabájjá hozzá rendesen
2012. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eszek rendesen csak nekem alapból nehezen megy a hízás, ezért kell egy kis plusz "segítség". Akkor a szőlőcukorból csak nagyon minimálisat fogok tolni, tojás az megy bőven, inkább a rizs mennyiséget fogom növelni. Na meg valahol olvastam, hogy a háztartási keksz jó nagyon erre a célra.Kipróbálom! Köszönöm a segítséget
2012. szept. 18. 16:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Keksz nem jó, az is fehér lisztes curos sz@r.

Ezek menjenek:rizs, zabpehely, tk kenyér, tk tészta

2012. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 poiu ***** válasza:
A tépkieg dolgokba nem szólok bele :-), de általában csak úgy szőlőcukrot enni öngyilkosság. A szőlőcukor teljes mennyisége seperc alatt a vérbe kerül, az inzulinod az égbe szökik. Ennek lehet haszna edzés után (erről még keveset tudok), mert az inzulin az izomépítést is segíti, de általában az inzulin jojó inzulinrezisztenciához vezet, ami elhízást és a végén II. típusú cukorbetegséget okoz.
2012. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!