Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meg tudná valaki magyarázni -...

Meg tudná valaki magyarázni - hasizom?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy négy gyerekes anya vagyok, volt némi túlsúlyom, meg a terhességek miatt igen laza lett a hasizmom.

Ezen változtatni akartam, lefogytam a felesleget, meg a hasizmomat (is) erösitetettem. Eddig rendben lenne, viszont van valami, amit nem értek.

Reggel szép feszes a hasam, de két-három napig nem csinálok hasizomgyakorlatokat, akkor délutánra teljesen felpuffad, azaz úgy néz ki, mintha fel lenne fújódva.

De nem felfújódás, hanem egyszerüen olyan, mint mielött elkezdtem erösiteni, az utolsó terhesség után. Ennek mi lehet a magyarázata: hasizmom van, ha a hasiomgyakorlatokat megcsinálom, akkor két napig feszes, utána meg megint teljesen "kinyúlik".


Ha valakinem van ötlete, hogy miért lehet ez igy, akkor köszönöm.



2012. szept. 17. 20:52
 1/3 gelazso ***** válasza:

míert nem edzel naponta egy kicsit?

valószínü hogy a szövet anyira gyenge ,vagy tágult hogyha nem kapja meg az ingert hogy feszüljön elég gyakran akkor elernyed. többet edz!!

2012. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem megoldható, hogy minden nap edzzek - a munkám miatt.
2012. szept. 18. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom :(
2012. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!