Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nincs tehetségem a boxhoz...

Ha nincs tehetségem a boxhoz meg tudok tanulni jól boxolni?

Figyelt kérdés
Hogyha nem vagyok olyan tehetséges attól még meg tudok tanulni jól bunyózni(boxolni)
2012. szept. 16. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze. Szerintem olyan, hogy "tehetségtelen" nem is nagyon létezik. Ha egészéges vagy, akkor bármilyen sportot ki tudsz tanulni, feltéve, hogy elég kitartó vagy és nem adod fel akkor sem, ha nehezen megy.

Illetve legfeljebb abból a szempontból lehet valakit "tehetségesnek" nevezni a bokszban, ha a magasságához/testsúlyához viszonyítva az átlagosnál hosszabb a karja, de ez sem behozhatatlan előny.

2012. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ajánlom figyelmedbe ezt a videót! Én amikor vagy 10x megnéztem ezt normális megtanultam minden ütést fogást és amikor arra került a sor hogy bunyóznom kell, a gyereket 3 mozdulattal kiterítettem úgy hogy fel se tudott kelni :D
2013. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző vagyok, bocsi nem linkeltem :D http://www.youtube.com/watch?v=fWwxvlDe7vo
2013. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!