Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fussak úgy, hogy minél...

Hogyan fussak úgy, hogy minél később fáradjak el?

Figyelt kérdés

Elég sportos vagyok és szeretek futni.Milyen módszert ajánlotok arra, hogy hosszabb távon a lehető legjobban bírjam.

Ja és hogy lehetek minél gyorsabb, amikor pl rövid távon mérik fel időre.

És az lenne a gondom még, hogy ha sokáig futok, akkor fájnak a kezeim és a lábaim.azért van mert túl gyengék?És erre mit ajánlotok?

Fontos lenne, előre is köszönöm!


2012. szept. 15. 19:58
 1/5 A kérdező kommentje:
és itt most nem arra gondolok, hogy GyAKOROLJ, mert az természetes
2012. szept. 15. 19:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy nagy futó de én úgy tudom hogy a sebesség megöli az állóképességet az állóképesség pedig a sebességet.

Szóval döntsd el hogy mit akarsz gyors lenni vagy minél tovább bírni.

2012. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A hosszabb futások mellett csinálj olyan edzéseket, amikor változó intenzitással futsz, pl. 200 m lassú futás után 100 m gyors, és ez 10-szer egymás után.

A két dolog (állóképesség és gyorsaság) nincs ellentétben egymással, ez tévedés.

2012. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak ez alapján tájékozódóm [link]


Na meg gondolom egy sprinter nem igen tudna olyan hosszú ideig futni mint egy hosszútáv futó na meg ez fordítva is igaz.

2012. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, de szerintem azért csak bírná egy sprinter is.

Mindegy, köszönöm mindenkinek!:))

2012. szept. 16. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!