Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kockás hast...

Hogyan tudnék kockás hast elérni 3 hét alatt?

Figyelt kérdés
Én egy 13 éves fiú vagyok, és már egy hónapja edzek, és már középen a hasamon látszik a függőleges csík, viszont a vízszintes csíkok még nem. Milyen gyakorlatból hányat csináljak, hogy 3 hét múlva azok a csíkok is látszanak, és kockás legyen a hasam?
2009. júl. 31. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
2009. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A linken találsz külömböző hasizomgyakorlatokat,amelyeket felváltva,hetente 2x 5o-5o et csinálsz tuti,hogy 3 hét mulva látszani fog.Amugy is olyan fiatal vagy :) hamar észravehető lesz a változás :P csak fontos,hogy mind az összes hasizmot edzz ne csak a középsőt!Csináld ugy,hogy osztd be,a héten 1 nap alsó és oldalsó hasizmokat edzz majd 2 napra rá a középső és fölső hasizmokat!Sok sikert :P
2009. júl. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*észrevehető (bocsi)
2009. júl. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, csak egy gond van, ami az, hogy ezek közül csak a "lábemelés egyenes padon"- t, a "felülés fekvé"- t és a "felülés döntött padon"- t tudom megcsinálni. Ha csak ezt a hármat tudom, akkor ezekből mennyit csináljak? Ez a három az összes hasizmot megmozgatja?
2009. júl. 31. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:
igen,na meg ha hetente 2x valamilyen kardióedzést végzel akkor nem is kell 3 hetet várnod :P bicaj vagy elipszis de nem is szükséges ha ezeket a hasizmokat végigcsinálaod :P
2009. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az úgy jó, ha hetente háromszor ebbből a három gyakorlatból, amit korábban leírtam 50-50 et csinálok? Akkor kockás lesz a hasam 3 hét múlva?
2009. aug. 1. 08:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Na hogy állsz kockás a hasad? linkelj be egy képet a hasadról:D:D
2010. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja kiváncsi vagyok én is!
2011. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!