Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol fussak vagy mit tegyek a...

Hol fussak vagy mit tegyek a cipőmmel?

Figyelt kérdés
A környéken nincs sportpálya, futópadra nincs pénzem - mivel 17 éves vagyok -, de futni imádok. A környékünkön csak beton van, csak úttesten tudok futni. Futócipőm van, de nem a legjobb, mivel néha meg szokott fájdulni a térdem. Futócipőre sincs pénzem. Tehetnék valamit a cipőmbe, hogy rugalmasabb legyen?
2009. júl. 30. 22:04
 1/5 anonim válasza:
0%

Jajj, ez legyen a legnagyobb gondod! :-)))


Fuss úttesten, cipő nélkül! :-))))

2009. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon vicces
2009. aug. 2. 08:18
 3/5 anonim ***** válasza:

hát ha csak betonon tudsz futni akkor be kell szerezned egy jól párnázott jóféle cipőt mert az aszfalton/betonon való futás hamar kicsinálja a térdedet.Jobb a földúton való futás de ha nem kivitelezhető akkor szerintem érdemes gyűjtened egy jobb cipőre,esetleg kérheted előre névnapra vagy szülinapra stb... :D Ennyit megér az egészséged :D

Én majd karira kérek egy jó futócipőt asszem :)

A cipődbe ne tuszkolj bele semmit,attól még nem fogja jobban "elnyelni" az ütődéseket és kimehet a bokád tőle ha kilógsz a cipőből. Remélem irtam azért hasznosat is.


17 F

2009. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aha, írtál, köszi.
2009. aug. 6. 15:57
 5/5 anonim válasza:
hát vehetsz bele talpbetétet ha gondolod, de akkor se lesz az igazi. az lenne a legjobb ha vennél egy légbetétes cipőt mert azzal lehet betonon is, jó ruganyos. olcsón is tudsz ilyeneket venni!
2010. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!