Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani edzés...

Tudnátok nekem mondani edzés utánra, illetve pihenő napokra fehérjét?

Figyelt kérdés
Tehát olyan fehérjét keresek edzés utánra, ami gyors felszívódású, de nincs tele szójával. Kiegészíteném maltodextrinnel + dextrózzal. Ezt mindig csak edzés után enném. Illetve pihenő napokon is szeretném az étrendemet kiegészíteni fehérjével, valami lassabb felszívódásúval, de nem agyon szójázottal. Jelenleg Power Proteint tolok csak, de nemsokára elfogy, és mindenképpen váltani szeretnék. Még annyi, hogy olyan közepes árkategóriát keresek mindkettőből. Köszönöm előre is!
2012. szept. 9. 22:03
 1/4 NagyonGonosz ***** válasza:
Edzés utánra mondjuk VPX Syngex. (ár-érték arányban igen jó)
2012. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, a Syngex jó lenne edzés utánra, de sok jó van még:

Stillmass 6:3:1, Biotech Nitro pure whey gold, Dymatize elite whey, Twinlab whey fuel.

Vannak még jobbak, de drágábbak is:Whey C6, Peak Whey fusion, Optimum Nutrition 100% whey standard gold.


Olcsó árkategória: Activlab muscle up, FA Whey protein.


Vegyes proteinek, de nem szójás (napközbenre):Complex protein, Whey 75

[link]

2012. szept. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A 6:3:1 és a Complex Protein elgondolkodtató. Esetleg erről vélemény edzés utáninak? [link]
2012. szept. 11. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Használtam olyat is, nincs vele gond, de itt jobb áron van:

[link]

2012. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!