Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek balett vagy...

Szerintetek balett vagy szertorna?

Figyelt kérdés
Az egyiket mindenképpen el akarom kezdeni, de nem rudom hogy melyiket.. Lécci segítsetek és írjátok le hogy az egyik miért jobb mint a másik!!

2012. szept. 9. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
A szertorna azért keményebb, mint a balett.
2012. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy keményebben de jobb is?
2012. szept. 9. 16:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Balett oktatás egész sok van, még felnőtteknek is. Szertorna oktatás nem sok és főleg csak kisgyerekeknek. Szóval lehet, hogy nem is tudsz majd választani, marad a balett. Ha mégis találsz megfelelő torna oktatást, akkor a szertornát jól gondold át, mert nagyon nehéz. Kell hozzá bátorság is, plusz rengeteg erő (a szerre való feljutás is nehéz, nemhogy még tornázni rajtuk). A balett az egy nagyon jó alap, segít a mozgásban, tartásban szép nőiesek lesznek a mozdulataid.
2012. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! Valószínű hogy a balettot választom:) szerinted a sima vagy a jezzbalett a jobb?
2012. szept. 9. 17:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem jobban érdekel a sima balett, de igazából ez az én döntésem. Én annyira nem vagyok jó táncos (műkorcsolyázom, azért kell a balett), így a jazzbelett nekem nehéz, viszont ha téged jobban érdekel a tánc része is a dolognak, akkor válaszd a jazzbalettot.
2012. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én mind a kettőt csináltam. Szerintem a balett jobb. :)
2012. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Előző vagyok: mármint balettoztam is és jazz balettoztam is és azok közül a balett.
2012. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én 14 éves vagyok és szertornázok ^^

A helyedben nem balettoznék, szerintem unalmas...ezt onnan tudom hogy edzéseken nekünk is volt balett, mozgás-képzés miatt! :) Én még most is utálom, de az én vagyok :D Remélem nem bántottam meg senkit...

Szerintem a torna jobb, mert tele van akrobatikus dolgokkal..és nem nehéz feljutni a szerekre..ezzel nem kéne elrémíteni senkit :) Remélem segítettem ^^

2012. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szertorna
2013. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!