Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futástól vesztek izmot?

A futástól vesztek izmot?

Figyelt kérdés
Még izmosabb szeretnék lenni. Ezért kitaláltam h járok futni. De hallottam olyat, h úgy izmot veszítek. Ez igaz? Felesleg nincs rajtam.
2009. júl. 29. 16:03
 1/4 anonim válasza:
Én is futok, minden nap. ill minden másnap 5-11 km-t. Én nő vagyok. A futástól izmosodsz, főleg combra, de inkább szálkásodsz. Nő az állóképességed. Ha izmosodni is szeretnél, szerintem kombináld a futást gyúrással a konditeremben. Ott intenzívebb izomtömegnövelés érhető el. Sokkal izmosabb leszel, mint a futással. De a futás a combokat erősíti, a súlyzózás pedig a hasizom, felsőtest. Tehát kombináld!
2009. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kiadós futás megfelel egy kardió edzésnek,ami ugye növeli a kondicíódat (állóképesség).
2009. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

dehogy veszitesz izmot.

a kondi jó ötlet (mert a futástól csak alul leszel izmos)de csak akkor ha futsz is

2009. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fuss Forest, fuss! és utána fuss el az edzőterembe és végezz láberősítő gyakorlatokat!!! amúgy ha biciklizel még nagyobb lesz a lábad, a vádlid legalábbis mindenképpen!
2009. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!