Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tornadresszt vezetnétek...

Milyen tornadresszt vezetnétek be a fiúknak?

Figyelt kérdés
Szín,hossz,stb...

2012. szept. 8. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi ez a rengeteg kérdés a tornadresszről? Most komolyan minek fiúknak tornadressz? Kérlek írd le, te miért tartod fontosnak, mert szerintem a fiúk 99% utálná ha tornadresszben kellenne tornzánia. Persze vannak fiúknak valók is, főleg tornászoknak, de azokat iskolába bevezetni felesleges lenne, mert drága és pl. futáshoz, szabadban lévő órákhoz totál nem illenne. Tornázon iskolában mindneki abban ami neki a kényelmes, a póló, sportnadrág tökéletes erre.. Durva lenne ha ezért utálná meg valaki a tesiórát, mert lányos tornaruciban kellenne ugrálni az egész osztály előtt.
2012. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
fekete és 150 es
2012. szept. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak ebbe teljesen igaza van, én sem értem mi értelme van ezeknek a kérdéseknek, de most nem csak annak hogy a fiúknak minek. Oké a lányoknak nyilván kell de sima tesiórára szerintem értelmetlen nekik is. Gondoljuk végig alig takar valamit bár az utcán sem viselnek különb öltözéket, de sebaj. Akkor vannak olyan fajták főleg a hagyományos iskolai dresszek közül olyanok amiknek pocsék anyagai vannak és csodálkoznak hogy belerohadnak órák után. Én bevezetném azt ha már ennyire ragaszkodnak a tanárok ezekhez ha még van ilyen egyáltalán ha olyan anyagrészt vesznek hogy szertornázni kell vagy táncolni mert valahol van olyan suli ahol ilyet is tanítanak arra jogos a dressz mert vannak olyan gyakorlatok ahol jobb a testhezálló egybe részes. De sima órára ahol csak futnak, ugrálnak, fekvőtámaszoznak meg hasonlók oda értelmetlen a dressz szerintem. Fiúknak is van dressz de nekik is inkább tornára meg ugye van birkózás oda is javasolni szokták a testhezálló ruhákat de az mégsem olyan mint egy női dressz aminek az alja ilyen bugyis.
2012. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp olyat, ami alul nadrágos és rövid ujjú, sötétkék vagy fekete. Amúgy nem biztos, hogy a tornadressz a legjobb ötlet (bár ha lányoknak akkor fiúknak is), de nem ártana valami egyenfelszerelést bevezetni. Árulhatná akár az iskola, mint ahogy az iskolapólókat is.
2012. szept. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vezetnék be nekik tornadresszt ahogyan a lányoknak sem. De ha a lányoknak kellene akkor a fiúk is hordjanak ahogyan mondták már előttem. Viszont akkor olyat találnék ki ami mindenkinek jó lenne. Csinálnék egy listát feltennék rá mondjuk 5-6 választási lehetőséget és megszavaztatnám az egész iskolával és amelyikre a legtöbb szavazat kerülne azt vezetném be mindenkinek fiúknak lányoknak egyaránt és az iskola intézné el annak a legyártását, így nem lenne probléma belőle hogy senki nem talál magára valót és még sorolhatnám. És mindenkinek jó lenne az a színű és fazonú amit megszavaztak.

Szerintem a tornadressznek alapból semmi értelme nincs pedig fiú vagyok és meglestem már benne a lányokat bevallom, de értelmetlennek tartom mert húgomnak is kellett dresszt hordania és kíváncsiságból felpróbáltam a dresszét mert ugye egy a méretünk és feszült szűk volt rám tapadt kényelmetlen volt ennyi. Nem foglalkoztam vele és megértem a lányokat hogy utálják.

2012. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egyezne a méretetek akkor nem lett volna szűk és kényelmetlen,de nyilván a húgod is kinőtte már ha szűk volt neki,ha egy jó méretűt próbáltál volna le sem vetted volna...
2013. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó régi kérdés, de amúgy semmiféle dresszt nem vezetnék be se a fiúknak se a lányoknak.

Sosem értettem hogy egy sima normális tesiórán mi a francnak kell viselni olyan ruhát amit inkább tornászok esetleg balett táncosok viselnek.

Egyébként ha ennyire ragaszkodnánk a dresszhez akkor egyformát amilyen a lányoknak olyan legyen a fiúknak is. Én azzal a bugyi aljú megoldással nem értek egyet. A shortos fazon legyen fiúknak és lányoknak is és szerintem ujjatlan változat mert mozgás terén az a legpraktikusabb.

2020. jún. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!