Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tornadresszt vennétek...

Milyen tornadresszt vennétek fel, ha lehetne választani?

Figyelt kérdés
Rövid- vagy hosszú ujjú. Kék, piros, fekete.
2012. aug. 9. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet?
2012. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet rövid vagy hosszú ujjú, kék, piros vagy épp fekete is :)
2012. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőleg hosszú ujjút abba kevésbé fázom ha úgy alakul és legyen sötét színű az mindegy milyen igazából csak rikító ne legyen mert utálom azokat a színeket.
2012. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kék vagy fekete, rövid- vagy hosszú ujjú tornadresszt :)


Rövid:

[link]

[link]


Hosszú:

[link]

[link]

2012. aug. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú ujjú feketét, vagy kéket :)

Jelenleg hosszú ujjú feketében szoktam tesizni, bár nyáron kicsit melegem van benne meg ha itthon tornázok akkor is. Van egy rövid ujjú dresszem is de azt már rég kinőttem:)

2012. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem feketét, mert az nagyon meleg, a piros nagyon rikító de azért jól néz ki, de leginkább kéket.

Nem szeretem, ha tele van mintázattal, inkább legyen egyszínű.

Az ujjhossz annyira nem izgat, bár a rövidujjú szerintem pont értelmetlen, bár nem néz ki az sem rosszul. Inkább az ujjatlant, vagy hosszúujjút szeretem.


Régebben lehetett kapni olyan magasnyakút, amelyik nem tépőzáras vagy patentos, hanem zipzáras. Azt nagyon szerettem, ha valaki lát ilyet, az szóljon :)

[link]

[link]

2012. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rövidujjú királykéket szoktam gyakran hordani, de van fekete, világoskék, sötétkék (majdnem fekete) - ebben strandra szoktam járni - és piros dresszem is, ill. hosszúujjú kék.
2012. aug. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Választhatok. Futó aláöltözetként használom, rövidujjút, fényes anyagút (jobban szellőzik és nem tapad úgy, mint a pamut, bár az is van).

A választás pedig attól függ, hogy milyen színű a futópóló. Így lehet kék, fekete vagy piros.

2012. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú ujjú feketét, ebben alig fázok és eddig ezek a legkényelmesebb dresszek. Nálam általánosba kellett hordani és 7. 8. osztályba már ilyet hordtam mert kényelmes volt és amit a nyakánál kellett megkötni ilyen kapoccsal az meg annyival volt jó hogy nem csúszott le rólam.

Egyébként nagyon ritkán még felveszem amikor suliban kint tesizünk hidegbe és nem árt ha rajtam van ez is.

2012. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!