Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk, ha tornadresszt kéne...

Fiúk, ha tornadresszt kéne felvennetek, az milyen típusú lenne?

Figyelt kérdés
szín-méret-újjhossz stb...
2011. dec. 17. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
2011. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem értem miért kéne... O.o
2011. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megölné aki azt akarná, hogy felvegyem és máris nem kén felvennem.
2011. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Valószínű pink színű lenne, flitterekkel és Swarovski kristállyal díszítve, valamint kakiló-pisilő nyílás is lenne rajta.

2011. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

ilyen volt már rajtam többször,kék-fehérben és narancs-feketében-

[link]

egyébként nagyon kényelmes,de inkább maradok a rövid gatyánál,vagy a futógatyánál edzésen.

meg nem is adnék érte 20ropit.

2011. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfi dressz lenne akkor hosszú nadrágosat mindenképp, mert bicajozásnál van hogy kell. Volt hogy elveszítettem egy fogadást, és fel kellett vennem egy női tornadresszt egy teljes órára, hát elég kellemetlen volt, de mégis kényelmes volt, ugye bugyis aljú volt és hosszú, ujjú. Persze ilyet vettem magamnak és ha senki nincs itthon abban szoktam kondizni itthon, kényelmes nem rohadok bele, és könnyebb benne mozogni. Nem vagyok homokos, van barátnőm ő csak nevet rajta, de mondta hogy ha nekem ez kényelmes akkor legyen. Ez van.
2011. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rövidujjú, fényes anyagú, magasságomnál fogva 176-os (bár nem értem, ez miért fontos), színe lehet kék, fekete, piros, mivel használom is futó aláöltözetként, és a futópóló színéhez választom ki.
2012. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
98%
Hosszú ujjú-t csak,garbós elöl cipzárral bugyis aljút,sötétkék-fekete-zöld!! Télen ruha alatt jól melegít,nyáron a nap ellen jól véd,persze fürdő short-al felvéve,de anélkül sem volt még gondom belőle sehol...
2013. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Elasztikus anyagú, bugyis kialakítású, ujj hossz mindegy, de inkább rövidujjú, szín mindegy. Hangulatomtól függ a szín, mert hogy rendszeresen viselem.
2014. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Hosszú ujjú kék vagy fekete.
2020. szept. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!