Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudok tornadresszt venni?

Hol tudok tornadresszt venni?

Figyelt kérdés
láttam, hogy sokan kérdezték már, de a kínain kívül konkrét választ nem nagyon láttam. esetleg nincs valami speciális bolt ahol többfélét árulnak?
2011. aug. 29. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 10-12 év alatti gyerekre kell akkor szinte bárhol tudsz rá venni, mert kis méretekbe szinte mindenhol lehet kapni mivel ezt általános iskola 1-2 esetleg 5. osztályig szokták kérni. Szóval:kínai, sportboltok, esetleg kisebb- nagyobb árú házakban szokott lenni, Auchanban van. Valahol olvastam hogy munkavédelmi boltban is szoktak árulni. Ha már nagyobb méretbe kell az már komolyabb ügy, erről pontosat nem tudok sajnos, maximum sport boltokban ehet kapni. Van egy szertornász ismerősöm ő elég magas és úgy csináltat varrónőnél dresszeket magának mert ugye a versenydresszeket csak versenyen hordhatja és kell neki 4-5 gyakorló is. Sajnos többet nem tudok mondani, remélem tudtam segíteni.
2011. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, nekem már nagyobb méretben kellett, de végül találtam egyetlen egy boltot ahol árulnak.
2011. szept. 2. 10:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. A fess honlapon a tornaruházat címszó alatt találsz elérhetőségeket. Nagy méretben is rendelhetsz, 182 cm testmagasságig, pamut és elasztikus anyagból is. Mi rendeltünk már, kiváló minőség, gyors kiszállítás, több színben (kék, piros, fekete, fehér). Budapestre ingyen hozta el a munkahelyemre a képviselő. Egyébként postaköltséggel küldik. Mindenképpen vedd fel a kapcsolatot, ne a letölthető katalógus alapján rendelj, mert az nem teljes, éppen a rövidujjú tornamez hiányzik belőle. Sok szerencsét! Majd válaszolj, hogy mi a véleményed.
2011. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!