Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szedjek gyúráshoz?

Mit szedjek gyúráshoz?

Figyelt kérdés
Gyúrás után szoktam fehérjét inni, de szeretnék valami olyat, amitől igazán látszik a változás. Persze tudom, hogy vannak tömegnövelők, de valami olyasmit szeretnék, ami nem árt az egészségemnek. 17/F
2009. júl. 28. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél már hülye ."Persze tudom, hogy vannak tömegnövelők, de valami olyasmit szeretnék, ami nem árt az egészségemnek" Ez úgy hülyeség ahogy van . Szerinted a fehérje meg a tömegnövelő között mi a különbség ? Az ,hogy a tömegnövelőben szénhidrát is van . Azért hülyeség a kérdés , mert többet akarsz a fehérjénél , de nem akarsz ártani az egészségednek . Ez pont a tömegnövelő . Viszont ez is csak élelmiszer , ne várj tőle csodát . Azt esetleg a koxtól várd . De így hagyhatod is az egészet , mert a testépítéshez idő kell , és türelem.
2009. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
szedjél gombát bazki!
2009. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hangyát b.meg!
2009. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
22%
Nagyon nagy gyúró lehetsz, ha ilyen kérdéseket teszel fel. Elötte inkább böngész egy kicsit a neten és nézz utána hogy mi is a "gyúrás". Csodaszerek nincsenek! Csak étrendkiegészítők, különböző vitaminok, ásványianyagok stb... Nem csoda hogy nem látszik semmi, ilyen tudással. A "gyúrás" nem abból áll hogy 2 hordót emelgetsz. Ez nagyon komoly dolog, amit nem lehet infók nélkül véghezvinni! Étrendet kell összeálíltani, vagy mások által összeálítottat használni, izzadni kell, majd pihenni. Érdekességképpen mondom neked, mert úgy látszik nem tudod. Az izmok nem akkor telítődnek (nőnek) amikor éppen eddzel, hanem akkor amikor pihensz. Mármint utána következő napokban.
2009. júl. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Először is mondj le róla, hogy egy-két hónapon belül te hiperkigyúrt legyél. A cél lebegjen a szemed előtt, de közben élvezd az utat is felé. Csak csináld, rendszeresen, fokozatosan növelve a terhelést, de még ésszerű kereteken belül, azaz csak akkor emelj többet, ha tényleg bírod, és akkor egészséges kereteken belül, sérülés nélkül fokozatosan fejlődni fogsz, és meg is fog látszani az eredmény, de persze nem hétről hétre. Javaslom, hogy minden hónap azonos napján készíttess magadról egy egész alakos képet, egyet hogy lazán állsz, egyet meg hogy befeszítesz, és mindeközben a hét hat napján min. 1-1,5 órát edzz, jól összeállított étrenddel és edzéstervvel. Fél évet nem adok és elégedett leszel magaddal, az eredménnyel. De rendszeresség és mértékletesség, odafigyelés nélkül nem megy.
2009. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi parasztkák:)
2009. júl. 31. 09:57
 7/9 anonim válasza:

De bunkók vagytok vele!

Az tény, hogy kb. egy jó év kell mire elég szép tested lesz, szóval kitartás! Én is iszom fehérje port + mellette még crea bombot, azt tudnám ajánlani, sok sikert!

2009. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én a brutalt használlom nekem bevált ....
2010. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj a gyúráshoz a fehérje alap, én még szedek mellé kreatin-phx -et! Edzés előtt 2 bogyesz utánna 4-10 amenyit jónak látsz és gyúrás után miután bevettem a bogyeszt iszok rá maltodextrines vizet ami segíti a phx-nek! ha nem tudnán a phx az erőt ad és vizesíti az izmokat, ha abbahagynád a szedését nem fogsz leereszteni meg ha szeded ugyanúgy felál meg minden :D ja és még hozzádűzném hogy hetente 3-4 szer gyúrj úgy hogy legyen a gyúrások között pihenőnap amikor az izmaid nőni és fejlődni tudnak :)
2011. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!