Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, ti mennyit nyomtok ki...

Lányok, ti mennyit nyomtok ki fekve?

Figyelt kérdés
Gondolom kevés lány végez fekvenyomást, de aki kondiban ilyet is csinál, hány kilót nyomtok ki egyszer, tízszer, stb.? Kort is írjatok, legyetek szívesek.

2012. szept. 1. 00:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
63 kg vagyok és 40-45-öt nyomok ki, de nem edzek rá szal nem hiszem hogy több lesz
2012. szept. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na az szép, és hány éves vagy? :)
2012. szept. 1. 14:49
 3/10 dandi98 válasza:
0%
Ez mégis ki a fenét érdekel?
2012. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, téged ki kérdezett?

Mi az, vak vagy? Nem látod, hogy engem érdekel?

2012. szept. 1. 20:14
 5/10 anonim ***** válasza:

22

mert az sok vagy kevés? (a 40-45 kg) :)

2012. szept. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy lánynak biztos h sok! Rendszeresen edzel, ugye? :) Én kb. 2 hete edzek, és alig vagyok erősebb nálad sztem. 1-szer nyomod ki a 45-öt kb.? Mert most én azt csinálom, h 2×10-szer nyomom a 40-et, illetve igyekszem, de nem mindig jön össze (pl. könyökizület problémám volt ma reggel), és ha sikerül, akkor kövi alkalommal 2,5 kg-onként megyek felfele, és azt nyomom ki ennyiszer. 23/F vagyok egyébként, és kb. 87 kg.
2012. szept. 3. 11:41
 7/10 poiu ***** válasza:
Testépítés esetén érdektelen, hogy mit nyom. Az számít, hogy fejlődsz-e. Ha a Kérdező fekvenyomó világbajnok akar lenni, az más kérdés. Tiszteletreméltó. De ehhez nem a gyiken jókellene adatokat gyűjtenie.
2012. szept. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minél előbb leszoksz róla, hogy próbálgatod, hogy mennyit nyomsz fekve, annál előbb fogsz elkezdeni fejlődni. Senki nem nyom egyet a bencsbe, kivéve a fekvenyomó versenyzők, de ők is csak ritkán. Vedd vissza a súlyt, de legjobb lenne ha egykezesekkel nyomnál helyette.
2012. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Engem most nem a fejlődés érdekel, csak hogy egy lány mennyit bír kinyomni.
2012. szept. 5. 00:11
 10/10 anonim ***** válasza:

én 30-al szoktam 10-12 ismétlést csinálni

40 rá szokott lenni pakolva és az azért könnyen kimegy...bár hozzáteszem én sosem erőlködöm, ha úgy érzem "túl nehéz" segítséget kérek és nem próbálom meg kín keseregve felrakni:)

2012. szept. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!