Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Protein szelet ér valamit...

A Protein szelet ér valamit testépítésnél?

Figyelt kérdés
Nézetem testépítős boltokat a neten és találtam egy olyan terméket hogy protein szelet. Ér valamit? Milyen az íze?
2012. aug. 31. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy ér valamit, tele van fehérjével. Nagyon finomat, viszont drágák. Ha munka vagy egyéb elfoglaltságok miatt nem jutsz kajához egy bizonyos ideig, akkor bedobsz egyet, ami átmenetileg azért fedezi a fehérjét.
2012. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Többnyire marcipán, csoki, fehérjepor van benne. Edzés után is tök jó, csak nagyon drága.
2012. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vésztartaléknak kitűnő, nálam mindig van egy tasak fehérjeturmix illetve 1 protein szelet, ha esetleg úgy adódik, hogy nem tudok normálisan kajálni.
2012. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
bodybuilderbolt.hu-n néztem 220 ft / db és köszi :d
2012. aug. 31. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Mint csoki-fan többet is próbáltam, van aminek se íze, se bűze. Viszont eddig a legjobb a biotech-es málnás-fehércsokis volt. Az valami álom, jobb, mint egy milka (pedig nem is szeretem a málnás/epres csokikat). :)
2012. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Így van, az a legfinomabb.:)
2012. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan szituációk, amikor más megoldás nincs. Ellenben rengeteg fajta, köztük igen sok ócskaság is van, amire azt írják protein szelet.
2012. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rezk0o ***** válasza:
Jobban jársz ha saját magad készíted el otthon a protein szeletedet. Legalább úgy állítod össze ahogy te akarod, nem is kell hozzá séfnek lenned és kb. 70centre jön ki egy szelet ami boltokban olyan 2euró. jútyubon találsz róla videókat.
2012. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!