Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit izmosodhatok 6 hónap...

Mennyit izmosodhatok 6 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Ha heti 3 edzést beiktatva,regenerálónapokkal,helyes táplálkozással és csak a legnagyobb szükség esetén étrendkiegészítőkkel testépítek,akkor fél év alatt mennyit izmosodhatok?Mennyire szembetűnő a változás?

Köszi a válaszokat 15/f


2009. júl. 27. 00:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

6 hónap alatt nagyon. Nem leszel Conan a barbár, vagy terminátor, a közelébe sem fogsz érni, de meglehetősen meg fog látszódni a dolog.


Én heti 2 és fél edzéssel, félig komolyan vett táplálkozással és pihenéssel 3 hónap alatt egész sokat fejlődtem. Megjegyzik az emberek.

2009. júl. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kimaradt, hogy nincs pénzem étrendkiegészítőkre, tehát húsokból, gabonapehelyből, magvakból, tejtermékekből, tükörtojásból viszem be a fehérjét, amikor tudom, amennyit tudok, de szinte soha sem eleget.


A szteroidokat meg a világ összes kincséért sem szedném, mert szeretek élni, egészségben.

2009. júl. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
mivel most kezded 100% hogy fel ev alatt kruva sokat fejlodsz, elejen talan elkeseredsz,hogy milyen kis sulyal tolod,de gyorsan fogsz fejlodni nagyon !
2009. júl. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gyorsan fogsz fejlődni, mertmég fiatal vagy!Ha ráfordítasz egy kis összeget, vegyél egy cs fehérjét, minden nap igyál belőle+ izomtömeg növelőt.Ez nem nagy összeg, és nem steroid.És edzés előtt semmi képpen sem szabad enni!!Szedj le a netről egy jó kis edzéstervet, ne fejetlenül össze vissza csináld.!És mindenképp szabályosan kell súlyzózni.Menj el egy olyan emberhez, aki már több éve csinálja, és kérj tanácsot.Nem ciki, ő is így kezdte!

Én minden napra kidolgoztam egy tervet!

Mindenből 4*8-at csinálok, és egy nap nem dolgozok minden izomra.Hétfőn hát+ mell

kedd bicepsz+tricepsz+has+ láb

stb!!Ezt te érzed hogy a megfelelő neked, és a nem megterhetlő.Ha izomlázad le, mindig kezeld!!!

Vegyél sport krémet, mert ha fájó izmot dolgozol, több kárt csinálsz mint hasznot!

És MINDIG edzés előtt melegíts be!!!!FONTOS!!!!!

Óriási sérüléseket okozhat egy merev izom!!

2009. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:D

[link]

mit gondoltok erről?Megfelelne?És sztetek milyen súlyokkal kezdjek?Hogyan lehet megállapítani,melyikkel csináljam?Mert úgy tudom a túl nehéz súly sem célravezető...

2009. júl. 27. 18:44
 6/12 anonim ***** válasza:
2009. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezek az edzések nagyon jók!Akkora súlyokkal kezd amiket még elbírsz anélkül hogy megszakadnál!Én lábra 25kilóval csinálom, mellre 15tel,bicepsz, tricepsz 7-7 egykezesenként!De én lány vok!
2009. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És izomtömegnövelőt+ vitamint is igyál, hamarabb látszik majd az edzés!A párom vitax-et evett sokáig, az fedez minden vitamin szükségletet!
2009. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy edzés előtt nem szabad enni. Egy kis dózis szénhidrátot nyugodtan bekaphatsz (mittudomén, egy csoki, vagy ilyesmi), jobban fogod bírni tőle. A túl sok kajától viszont nem fog olyan jól menni az edzés. Inni kell, de ha lötyög a hasam edzés közben a sok innivalótól az sem jó.


Az sem jó ötlet, hogy más emberektől kérsz tanácsot a teremben, hacsak nem rí le róluk, hogy nem csak izmosak, de okosak is. A legjobb, ha összeolvasod magadnak a tudnivalókat, vagy egy edzőt kérdezel meg. Az edzők közül is sok hülyeségeket beszél.


Az izomlázra dolgozás se nem rossz se nem jó. Az izomláz sokszor azt jelzi, hogy túledzetted magad és az izomcsoportodnak időre van szüksége a regenerálódáshoz.

Az izomláz elmulasztására NEM ismerünk hatékony módszereket, azt sem tudjuk biztosan, hogy miért van.


A bemelegítés nélküli edzés nem csak az izmokban, de az izületekben is kárt okozhat. A gyakorlatokat nem csak azért kell szabályosan csinálni, hogy maximálisan fejlődj tőlük, hanem, hogy ne legyen izomszakadásod, sérved, egyéb sérülésed. A hát és vállgyakorlatok különösen veszélyesek és gyakori okozói a sérveknek. Alapszabály, hogyha valami fáj, akkor azonnal tedd le a súlyokat.


Erősen ellenzem, hogy 15 évesen, iskolás életmóddal, profi tudás nélkül heti 3 edzésnél többet tarts, valószínűleg többet ártasz vele, mint fejlődsz.

2009. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóval egyetértek, s ahogy a "nagyok" mondanák éhgyomorra edzeni megint csak hülyeség. talán a legjobb ha edzés előtt egy órával eszel valami magas szénhidrát és fehérjetartalmút, a zsírt kerülheted mert a kardióban segít de a kötött mozgású edzésben szinte hasztalan. Nem annyit hogy húzza a hasad mert kijön, de mondjuk egy 4tojás+kis csirke rízzsel simán lemegy. Ajánlanám még az edzés közbeni szénhidrát fogyasztást(sima szőlőcukor tökéletes)mert ez azonnali energiával látja el a fáradó izmokat és nem kezdenek égni az edzés vége felé haladva. edzés után pedig a lehető leghamarabb egy nagyon ütős étkezés. van aki ezt megoldja fehérje készítménnyel, de egy fél órán belül elfogyasztott magas fehérjetartalmú étel ( csirkemell, barnarízs, rengeteg zöldség)energiát biztosít a fáradt izomzatnak és igazából ebben a fázisban kezdesz növekedni. a testépítés több mint 60%-a ezen múlik!!! mindig legyél feltöltve edzés körüli időben, előtte is utána is!

Sok sikert és jó edzéseket kívánok!!!

2009. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!