Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyivel jobb eredmény...

Mennyivel jobb eredmény érhető el ha? ( testépítés, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mennyivel jobb, gyorsabb eredménn érhető el, ha nem csak úgy eszünk dolgokat amiket épp kívánunk és annyit amit kívánunk, mint ha rendes étrendünk lenne?


És ha nagyon sok pénzt költhetünk a testépítésre, akkor a táplálékkiegészítőkön kívül mit érdemes venni ( ha tényleg nagyon sokat költhetünk rá ) de nem akarunk egészségteleneket (pl szteroid ) és mik azok, mennyire dobják meg a fejlődésünk mértékét?


2012. aug. 27. 17:52
 1/3 dirtboy ***** válasza:

/Mennyivel jobb, gyorsabb eredménn érhető el, ha nem csak úgy eszünk dolgokat amiket épp kívánunk és annyit amit kívánunk, mint ha rendes étrendünk lenne?/


82,31%-al jobb


minőségi kaja és tápkieg,ennyi kell,mindegy mennyi pénzed van max ezek minőségét kell növeli de nem kell akkor sem kox.

2012. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy, nulla fizikummal, akkor gyakorlatilag a gumicukortól is nősz (nem ám komolyan venni), de lényegesen jobb lesz az eredmény, ha a kajára is odafigyelsz. A későbbiekben pedig ELENGEDHETETLEN a jó étrend. Én edzésnap 500g csirkemellet, 100g zabpelyhet, 375g rizst, 300g brokkolit és 100g sovány túrót eszem. Ez nagyjából 1200ft. Ha azt eszel amit épp megkívánsz sem jössz ki olcsóbbra ennél. Eddig havi szinten 60-80 elment kajára, így nagyjából 35 lesz. :))) A tápkiegből nem vagyok nagy guru, én csak whey proteint iszom (edzés után glükózzal), ez még havi szinten + 12-15 ezer, márkától függően. Plusz vitamin, Omega 3, lenmagolaj még jó ha van. Vitamin 3-4000, omega 3 és lenmagolaj kb 2000-2500 együtt.
2012. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon jól leírtál kb. mindent amire kíváncsi voltam!:)
2012. aug. 27. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!