Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Naturálként mi a maximum,...

Naturálként mi a maximum, amit elértél? Közepes izomtömeget el lehet egyáltalán érni koksz nélkül? Lenn kifejtem, miért kérdezem. Testépítő kollégák véleményét/tapasztalatát várom.

Figyelt kérdés

Kb. ezeket tudjuk:

- A neten sztárolt naturál testépítők nem naturálok.

- Azon sportágakban, ahova szükséges az izomerő, már nagyjából megyei szinten sem jutnak túl anyag nélkül.

- Konditeremben előbb találkozunk dealerrel, mint súlyzóval.

- Testépítők ifjúkori gyúrós képeiken, videóikon (Schwarzenegger, Dexter Jackson) meglehetősen vékonyak, feltételezhetően drogmentesek lehettek még akkor.


3.5 éve edzek, eszek mint egy állat, és messze vannak még a célok. Közben rájöttem, hogy azon egyszerű emberek, akiket példaként állítottam magam elé, valószínűleg anyagoztak.


Az a gyanúm, hogy naturálként 1-2 év után laikus szemmel már nem látható a fejlődés (1-2 mm vastagodás), az elismerésre az egyetlen lehetőség a megfelelő szálkásság.


Hozzáteszem, hogy nekem ez is elég lesz, és ez még véletlenül sem panaszkodás, szeretnék a ti nézőpontotokból is rálátni a témára.


2012. aug. 27. 13:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Természetesen nem csak a tömeget értem genetika alatt, hanem amiket te is írsz. És aki szerint meg az nem csodagenetika naturálban, az mutasson magáról jobb formát. Hát nem? De!:)
2012. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem csodának nevezném, hanem inkább előnyösebbnek a többinél. Ebben semmi tiszteletlenség nincs. Egyszerűen csak pont jól egybeestek nála ezek a tulajdonságok. :)
2012. szept. 5. 09:16
 23/25 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van.:)
2012. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 laller01 válasza:
Ez évtől már azoknak is nyitva áll a versenyzés lehetősége akik komolyan naturálként akarják, és tudják elképzeklni a testépítést. Tavaly alakult meg Mo.-on az INBA Hungary, mely szövetség már több mint 20 éve jelen van Európában. A versenyeken komoly szűrések vannak, és persze ennek megfelelően komoly szankciók.
2013. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
66%

Na szuper, még egy leendő kokszvilágbajnok.


Kérdező!! A koksz NEM növeli az izomminőséget, csak a tömeget! Nem leszel erősebb, csak vizet meg zsírt tart vissza a testedben ez a sok szarság, az egy dolog hogy faszán néz ki, csak épp annyit ért mint egy Trabant, rajta Ferrári karosszériával :D semmit.

A testépítők ifjúkori képeken vélhetőlen azért meglehetősen vékonyak, mert az edzés nem úgy működik, hogy lenyomsz pár fekvőtámaszt oszt reggelre te leszel a Songoku. Ehhez rengeteg idő és kaja kell, ne ilyen mesterséges fosokon spórolj már az edzéssel.

Ha eddig ment naturálban a dolog, ezután is fog menni, maximum több edzésre lesz szükséged. Ha elkezded tolni ezt a sok fosadékot, azzal csak annyit érsz el, hogy tönkremegy a májad-veséd, és ha leállsz a szedéssel, össze is mész rögtön.

A testépítők azért tolják ezt a sok vackot, mert felfújja őket, és fú de jól néznek ki. Ja, csak arról nem szól a fáma, hogy ezeket huzamosabb időkig kell szedni, hogy ne eresszél le, és meglehetősen drága készítmények. Nem véletlen van ekkora piacuk. Azt pedig hogy a kokszolót ezek a szerek teszik tönkre, simán nem veszik figyelembe. Gondolkodj el rajta, megéri-e neked egy veseátültetést a műizmok növelése...

2013. ápr. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!