Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A mindennapos testnevelés óra...

A mindennapos testnevelés óra segítségével nem fogunk elhízni? (l/14)

Figyelt kérdés

Nem nagyon örülök neki,de végülis az jó,hogy így többet fogunk mozogni.

Ennyi mozgás elegendő?

Tehát a hétköznapokon fél óra sport naponta+aki jár vmilyen edzésre vagy gyalog/bicajjal jár iskolába.


2012. aug. 24. 21:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért Amerikával sem kellene példálózni ahol az emberek 70% túlsúlyos. :D
2012. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Hát majd meglátjuk mi sül ki belőle.Ha el nem felejtem madj leírom,hogy mi valósult meg ezekből.
2012. aug. 25. 00:16
 13/18 anonim ***** válasza:

nem a fogyásra van.

a tesi óra megemeli a pulzust,megdolgoztatja a szív és érrendszert,átmozgatja az izomzatot a testet.

erre van.

2012. aug. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 dirtboy ***** válasza:
100%

off

milyen jó lesz majd tesióra után tanulni,ott ül majd 20-30 izzadt diák egy teremben.

azok az illatok majd amik ott szálnak fantasztikus lesz mert vajuk be nem igen szoktak a diákok lefürödni tesióra után főleg hogy idejük sem lenne rá.

még jó hogy én már nem járok suliba.

2012. aug. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 poiu ***** válasza:
36%
Amerikából átvettük a kólát és a hülye filmeket - nem vettük át a barátságos iskolát és a valódi közszolgálati tv-t, rádiót :-). Átvettük az árakat, nem vettük át a munkabért. A magyar gyerekek ötöde túlsúlyos, a magyar nők a legkövérebbek az EU-ban. [link]
2012. aug. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Egy hasonló kérdés kapcsán már írtam, hogy NEM LESZ mindennapos tesi, idén csak alsó tagozat 1. osztályban és felső tagozaton, 5. osztályban. Felmenő rendszerben vezetik be, vagyis a következő tanévekben lesz majd a 2. és 6., majd a 3. és 7. évfolyamon is, és így tovább.

Úgyhogy a kérdezőt ez a téma nem nagyon érinti.

Az a baj, hogy ezek a "társadalmi célú hirdetések" eléggé félrevezetik a jónépet.

2012. aug. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez így önmagában kevés mert lehet akár heti 10 óra testnevelés is ha valaki lusta úgy is elfog hízni meg puhány lesz. Itt a módszerrel van a baj. Szerintem bőven elég a heti 2-3 testnevelés is a maradék időt pedig kötelezően választott sportággal kellene kitölteni. Az iskolák nagy többségének nincs tornaterme, vagy csak nagyon kicsi valami, itt azért minden osztályt foglalkoztatni elég lehetetlen.

Ha rendes sport foglalkozást tennének be nekik amit kiválasztanak és a szerint összedobják az órarendet is akkor ugye kölykök csak azzal foglalkoznak amivel szeretnének és nem tanulnak 1 tanévben meg több különbözőt. Szerintem legyen a sima 2 tesi óra és mellett 3 sport és ez így szerintem teljesen jó lenne. Abba igazuk van hogy kell a mozgás és ne legyenek puhányak a gyerekek de ezt jobban is meglehetne oldani, csak ugye erre a kormány lusta hogy kigondolja.

2012. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Még egyszer kösz mindenkinek!:))jah és a politikát hagyjuk.
2012. aug. 27. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!