Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A mindennapos testnevelés óra...

A mindennapos testnevelés óra segítségével nem fogunk elhízni? (l/14)

Figyelt kérdés

Nem nagyon örülök neki,de végülis az jó,hogy így többet fogunk mozogni.

Ennyi mozgás elegendő?

Tehát a hétköznapokon fél óra sport naponta+aki jár vmilyen edzésre vagy gyalog/bicajjal jár iskolába.


2012. aug. 24. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%

Én olyan iskolába jártam hol nem csak tesink volt hanem egyéb testedző óráink is. Értem ezalatt,hogy 2 egymás után sokszor,és ezeken min. 2km-t kellett futni.És ott voltak még a többi szo*ás is.

De nem bántam meg hihetetlen jó formában voltam,és izmos is.Sokkal jobban érzi az ember magát a bőrében ha nincs eltunyulva.

2012. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Hasznos, de ezzel nem fogják megszerettetni a sportolást a gyerekekkel, sőt...

Ráadásul nem is ezen múlik, hogy kövérek-e vagy sem, de hát hasznosabb mint a heti 2-3 az kétségtelen.

2012. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
szal akk ez nem sok semmi.
2012. aug. 24. 22:05
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
Szeretik vagy sem idővel rájönnek,hogy nem is volt olyan rossz.Kevesebb eséllyel lesznek cukrosak,izületesek,tohonyák.
2012. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, de ha ezzel megutáltatják velük a sportot, akkor később amikor már nem lesz kötelező, nem fognak maguktól elmenni biciklizni például vagy edzőterembe.
2012. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%

Anno régebben nem voltak ilyen gondok és ilyen hozzáállások sem:/

Mivel akkor nem ültek nap mint nap a gép előtt túlsúllyal és személyiség zavarokkal.

Annak idején a sportban még a mostaninál is jobbak voltunk.

2012. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Ezzel sikerült velem is megútáltatni minden féle sportot.

Marad a testépítés de ez a mindennapos tesi valami förtelem. Míért nem 5 matek óra van? Vagy idegen nyelv? Tanulni járunk az iskolába, sportolni meg sportoljon aki akar délután(szabadiejében)

2012. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Ráadásul a testnevelés órákból talán 10 perc aerob edzés, szal a fogyás ellen semmit nem ér. max ha az egész óra az lenne. De ilyen hülyeségek vannak, mint a gimnasztika...
2012. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Senkivel nem lehet úgy megszerettetni a mozgást, hogy minden nap ráerőszakolják. Van enélkül is épp elég bajuk szerencsétlen diákoknak. Én sosem tudtam sportként gondolni a testnevelésórára. Legfeljebb egy-két hónapot adok ennek a hülyeségnek, annyi idő alatt már mindenhol látszani fog, hogy mekkora a káosz, mennyire nem férnek el az osztályok a teremben (már ahol egyáltalán van terem), mennyivel idegbetegebbek lesznek az amúgy is kattant tanárok... Nem amiatt aggódik a kormány, hogy elhíznának a gyerekek, csak kell valami indok, hogy még véletlenül se gondolkodni tanuljanak.
2012. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 poiu ***** válasza:
90%
Ez itt szerintem el van cseszve. A gyerekeink Amerikában kezdték a sulit, a testnevelés főleg arról szólt, hogy megismerjék azokat a sportokat, amit felnőtt korban is élvezet csinálni. Nem volt kislabda dobálás, baseball volt. Élvezték. Kosár, foci. Valami ilyesmi kellene nálunk is. És tánc, sok tánc!
2012. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!