Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Középiskolában mennyire...

Középiskolában mennyire veszik komolyan a tesit?

Figyelt kérdés
Nagyon szigorúan osztályoznak, ha mondjuk nem vagyok jó futásban, és egyáltalán nem tudok köteletmászni?

2012. aug. 11. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
mert elegük van az embereknek a csontváz fiúkból,meg a dagi/púpos sovány kislányokból.
2012. aug. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Heh, hülyeség. Aránylag nagyon kevés ember van aki a rossz év végi testnevelés jegy miatt kezd el sportolni/egészségesen élni.
2012. aug. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ritka, hogy valaki tesiből bukik, mivel a tanárok nagy része nem szemét, ha azok lennének, rengetegen pótvizsgáznának belőle, és nem így néznének ki a fiatalok. Sok tanár főleg az öregebbek pedig már bele is törődtek, hogy nem tudna mit kezdeni a sok csontlágyúlttal, és inkább rájuk hagyja. Tehát nagy valószínűséggel nem lesz belőle gondod, de azért a saját érdekedben ezeket nem lenne rossz megtanulnod, de te tudod, a te életed...
2012. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NagyonGonosz ***** válasza:

Nekünk első év után annyira komolyan vették, hogy minden tesi óra arról szólt, hogy menjetek ki focizni. Óra végén kibattyogott a tanár szólni, hogy vége az órának és kész. Ez ment 5 évig (6 osztályos gimibe jártam).

Viszont az első évben sem emlékszem olyan eredményre amiért igazán meg kellett szenvedni. Pedig lehett volna oyan, hogy mondjuk azt mondják, hogy 60 méter 7 másodperc alatt :D

2012. aug. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki, mondjuk kötélmászásban nem ügyes, annak gyakorolnia kell. Nem kapunk rossz jegyet ezért.

Amikor a kötélmászást gyakoroltunk, elsőre nem ment nehezen mindenkinek, csak 3-4 embernek, mert nem tudták, hogyan kell szorosan kapaszkodni a lábakkal. Gyakorlással sikerült ezt elérniük. Aztán jött a nehezebb: felmászni az első kötélre, átmenni a másodikhoz és lefele mászni. Nem mindenki merte megtenni, de a többnapos gyakorlás után sikerült is. Nem kapott senki rossz jegyet.

Még a svédszekrényes feladatoknál is sokat kellett gyakorolni. Ott is sokan 4-est, 5-öst kaptak. Emlékszem, amikor 4-est kaptam ebből, megkérdeztem a tanárnőt, javíthatok-e, mert nem voltam megelégedve ezzel, mert nem gyakoroltam valami jól. Megengedte, és kaptam 5-öst.

2012. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ha már átöltözöl négyes vagy. :D

De van aki le se szarja, van aki csinálja rendesen. Én már egy ideje kondizok, de a tesi akkor sem a kedvencem, ennek ellenére mindig kihozom magamból a maximumot, és nem a tanár, vagy a jegy miatt, hanem magam miatt, és ennyi mozgás senkinek nem árt, főleg aki e-mellett nem sportol semmit, annak a heti 2-3 tesi óra jó dolog.

2012. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk elég lightos volt, felmérte, amit kell, aztán labdával kiütőztünk.


Ez 10 éve volt.

2012. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha rendesen akarat erővel fogod csinálni nem kapsz rosszabb jegyet 3asnál az biztos, ez tanár függő igazából. Azok kapnak rosszabb osztályzatot akik úgy is állnak hozzá hogy sz@rnak bee az egészbe, de ha megpróbáod de látják hogy nem megy attól még nem kapsz nagyon sz@r jegyet.
2012. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!