Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Myprotein vs. ACTIVLAB MUSCLE...

Myprotein vs. ACTIVLAB MUSCLE UP 3500G melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Mi a különbség? esetleg ár? mert egy másik kérdésben azt mondták hogy myprotein az jobb!
2012. aug. 24. 11:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jah értem:/
2012. aug. 24. 14:11
 12/14 anonim ***** válasza:
2012. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

8.900Ft = 2500g-os csoki

[link]

2012. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A kérdés alapvetően tényleg hülyeség, ahogy azt előttem is firtatták már, de az is poén, hogy a válaszolók sincsenek tisztában protein és tömegnövelő termékek közti különbségekről, de veszik a bátorságot és itt okoskodnak. Kérdem én, hogy lehet rámondani az ACTIVLAB MUSCLE UP 3500G (a 3500G egyébként nem is tartozik a márkanévhez csupán a kiszerelés tömegét jelezné)FEHÉRJÉRE, hogy tömegnövelő?? Egy olyan termék, ami 100 grammból 70 gramm tejsavó fehérje koncentrátumot és 13 gramm szénhidrátot tartalmaz, továbbá 6 gramm zsírt, 6 gramm taurint és 6 gramm kreatint(ami valóban használatos tömegnöveléshez, de ettől még ennek a terméknek nem a tömegnövelés az elsődleges feladatköre), hogy lenne tömegnövelő?? A tömegnövelők elsődleges ismertetőjele, hogy nagyobb arányban tartalmaznak szénhidrátot, mint fehérjét.
2013. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!