Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Shp. Builder-en miért 5kg-s...

Shp. Builder-en miért 5kg-s csomagba rakják a 4kg-os terméket? :D

Figyelt kérdés

Vagy esetleg valami kis ajándék is jár hozzá,azért 5kg-s? Ha igen milyen ajándékokat szoktak adni hozzá? És még azt szeretném kérdezni, hogyha rendelek shop.bilderről akkor az előre utalást meg lehet úgy oldani hogy a KP-t beviszem bankba és úgy utalják a buildernek? Mert nincsen bankkártyám, szülők meg nem támogatják az előre utalást az ő kártyájukról, pedig így nem kell fuvart fizetni(10.000 felett rendelek)

És ha nem giond lenne még egy utolsó kérdésem, hogy hogyan van az hogy pl.builderen nem lehet kapni cytogen-t máshol elég bő termék választék van? Mert úgy tudom hogy már nem gyártják, vagy az ilyen pár éve állott sz@r?:D


2012. aug. 24. 09:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

A Cytogen cég neve megváltozott, Full force lett belőle. Ha látsz Cytogen terméket, az már nem friss gyártás csak raktáron visszamaradt cucc. Én nem venném meg.

Szerintem a bankból tudsz utalni.

2012. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 kakao01 ***** válasza:
hát mondjuk a lavor meg a csomagolással együtt valószínű 5 kiló amúgy cyrogen-t váltotta fel a full force
2012. aug. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Azért, mert a posta szállít 1 kg alatti, 5 kg alatti meg a tokom tudja milyen súlyú terméket.

Szal, ha 2 kiló moslékot rendeltél volna az is 5 kiló lenne.

2012. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
4kg-t rendeltem! De valahol olvastam hogy adnak hozzá ajándékot azért gondoltam! De shop builder az olcsóbb általában mint boltban nem? mert a boltban még tesznek rá hogy hasznuk is legyen!
2012. aug. 24. 09:48
 5/20 anonim ***** válasza:
A boltnál lehet, hogy olcsóbb (termékenként változó), de az egyik legdrágább web-es bolt. Ennél tudok vagy 5-6 olcsóbbat. bodybuildingbolt.hu, sportika.eu, proteinbuilder.hu, whey-protein.hu, muscleteam.hu, nutritionplanet.hu.
2012. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tény is való kicsit drága, de nem tudom a többi oldal is elég megbízható?(lehet hogy hülye kérdés meg ilyenek!)
2012. aug. 24. 09:59
 7/20 A kérdező kommentje:
bodybuildingbolt.hu, eddig ezen néztem és tényleg olcsóbb amit néztem terméket 2000ft-al olcsóbb ott:O
2012. aug. 24. 10:00
 8/20 A kérdező kommentje:
[link] ez rendes tejsavó és nagyon olcsó builderen kb 45ezerrel drágább!:D
2012. aug. 24. 10:02
 9/20 A kérdező kommentje:
*4-5ezerrel elnézést
2012. aug. 24. 10:02
 10/20 anonim ***** válasza:
A power protein az kb 90%-ban szója, de olcsó valóban. Megbízható boltokat írtam, már rendeltem sokszor tőlük.
2012. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!