Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, válaszolnátok egy...

Testépítők, válaszolnátok egy kérdésemre? (kaják zsírjai)

Figyelt kérdés

Olvastam a bodybuilder-t és találtam egy olyan részt amit nem értetem másodrangú: telített zsírok (fizikailag minden olyan zsír, ami szilárd, állati zsiradékok stb.) ezeket a zsírforrásokat tartsuk lent az étrendünkben!

ez lenne nem nagyon értem. A másik nem tudom , hogy melyik a legjobb protein , kretain fehérje tápkieg stb. És azt sem, hogyan és mikor kell bevennem őket. És melyik a legjobb? Hol érdemes megvenni?


2012. aug. 23. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem egy kérdés, hanem sok, amire több oldalt lehetne írni.

:)

Telített zsírokból nem kell sok, ezért kell kerülni az étrendben. A telítetlen zsírok bevitele pedig legyen lenmagolajból, omega3 kapszulából, magokból.

Nincs legjobb protein, sok nagyon jó van, pl whey c6, stillmass 6:3:1, Scitec 100%whey, vpx syngex, optimum nutrition 100 whey gold, stb.

Kreatinból jo a kreatin akg.

2012. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Am az jó lenne ha ezekben a zsírokban serpenyőben kisütném ?
2012. aug. 23. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
A fehérjeport?
2012. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mit szeretnél kisütni? Csirkemellet süssél és hozzá főzzél rizst és fél kiló brokkolit és azt burkoljad napi többször is.:)
2012. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!