Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges egy év alatt "...

Lehetséges egy év alatt " kigyúrni" magam?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és jövő nyárig szeretnék egy kis izomtömeget magamra szedni, lehetséges ez tabletták és porok nélkül?
2009. júl. 24. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban...? Egy kis izomtömeg egyesenek 2-3 kilo, másoknak 15...
2009. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szalonna,kenyér,tészta, súlyzók...............lehetséges.
2009. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát elég sovány vagyok és ahoz mondjuk hogy olyan jó " ember " formám legyen
2009. júl. 24. 17:44
 4/10 anonim ***** válasza:
zsíroskenyérben van az erő!
2009. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nos ahoz enni is elég, ha csak sovány vagy :)
2009. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jó de szeretnék formás kart meg ilyesmiket :D
2009. júl. 24. 17:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, ha sovány vagy még a genetikád is szar a testépítéshez.

Egy év alatt nem fogsz látványos fejlődést elérni, pláne nem ha rosszul kajálsz (a jó kaja meg napi 2000 ftnál kezdődik), meg szarul is edzel az elején szal esélytelen. Gömböjödsz 1 kicsit azt annyi. Jah és eszedbenejusson koxhoz nyulni.

2009. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

azért egy kezdőnek nem kell 2 ezret naponta kajára kiadni

vegyünk egy 60 kilós embert


10 tojás 300 FT

30 deka csirke mell 400 FT (nem tescoba kell venni)

25 deka rizs 90 FT (tescos kilós kiszerelésű zacskós)

1 csomag pufirizs 100 FT

1 csomag fűszer 200 Ft (Knorr fűszervarázs)


szummázva : 400+300+100+200+90 =~ 1090 Ft ( ami olcsóbb mint egy menü valamelyik szar gyorskajáldában)

2009. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyönyörű kérdést tettél fel remélem tudod:D


Nézz körül bátran az interneten bodybuilder.hu testmester.hu tesztoszteron.hu ezek az oldalak hatalmas segítséget nyújthatnak számodra a testépítésben.


Egyébként ami 100ból legalább 90embernek beválik az az ha változtat az étrendjén mint itt többen is ecsetelték már. kérdezz valamelyik fórumon utánna milyen edzéstervet ajánlanak neked, de egy kezdő minden esetben a legtöbb fejlődést akkor éri el ha a komplett teset edzi heti 3alkalommal maximum másfél órában(váll hát mell kar láb, mindenhova 1-2gyakorlatot használva). edzés közben gondoskodj szénhidrát töltésről(egyél szőlőcukrot, legjobb vízben oldva pl: 1liter víz 70g szőlőcukor, undorító az íze de hasznos) edzés után pedig töltd fel magad fehérjével kiegészítőt nem muszály alkalmaznod főleg nem kezdőként semmi szükség rá!! De legalább fél órán belül edzés után fehérjében gazdag tápanyaghoz kell jutnod. amúgy egy nap legalább 6étkezést javasol mindenki.

legyen meg 2500-3000kalória a napi beviteled és szépen fogsz fejlődni!!! Sok sikert és jó edzéseket kívánok!!!

2009. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"Gömböjödsz 1 kicsit azt annyi."


Ez a legnagyobb tipikus baromság amit életembe hallottam és annyi idótától már, ezt a böszme tévhitet h "lőször hízni kell, utána gyúrjál csak"! Be ne vedd kedves kérdező, ez úgy hülyeség ahogy van.

Ha normálisan étkezel akkor egyből nekiállhatsz gyúrni! Én is hullavékony voltam, és nem kellett "meghíznom" előtte, egyből nekiálltam, mindenféle por meg tömegnövelő nélkül, csak normálisan táplálkoztam, letettem a cigit, a piát és nem 1 év, hanem egy fél év alatt látványos volt az eredmény!

2009. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!