Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha személyi edő akarok lenni...

Ha személyi edő akarok lenni milyen irányba kéne elinduljak?

Figyelt kérdés
érettségi előtt egy évvel vagyok,elég rég óta foglalkozom testépítéseel és az azzal kapcsolatos dolgokkal,személyi edző szeretnék lenni ehhez milyen végzettség kell illetve merre kell továbbhaladni?és a személyi edzősködés mennyire "sikeres" magyarországon,mennyire lehetne belőle megélni?
2012. aug. 22. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tettél le semmit az asztalra, értem ezalatt azt, hogy versenyeredmények, szóval ha nem vagy ismert és nincs neved a szakmában csak egy OKJ-s személyi edző vagy, nem igazán lehet megélni belőle.

Egy edzésért kb 2000-et lehet elkérni. Ez egy emberrel havi 16ezer kb. Kiszámolhatod, hogy hány embert kell edzened, hogy meg tudj élni.

2012. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem
2012. aug. 22. 23:23
 3/6 NagyonGonosz ***** válasza:

A jó és keresett szeélyi edzőnek két ismérve lehet: 1. Nagyon komoly eredményeket elérő versenyzőt készített fel a versenyére. 2. Maga is versenyzett.

Ha ezek nincsenek akkor miért választana valaki pont egy olyan embert akinek semmilyen eredménye nincs.

2012. aug. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Remélem látszik a kép alatti szöveg:

[link]

2012. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
komolyan ti csak lehúzni tudjátok az embert:Dnem mondtam hogy jó eredményeim vannak csak ebbe az irányba szeretnék továbbmenni
2012. aug. 23. 13:42
 6/6 anonim válasza:
Erre egyetlen dolgot tudok mondani: Norbi!!! Ma már milliárdos, és nulla, azaz nulla versenyeredménnyel, és nulla versenyzői felkészítéssel :) ő is a nulláról kezdte! Mint volt rendőr...
2012. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!