Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha kerek feneket akarok...

Ha kerek feneket akarok edzéssel elérhetem (lent)?

Figyelt kérdés

Sokszor tornázok a fenekemre,igaz feszesebb és izmosabb,de mégsem olyan kerek.

Sok nőnek a lerakódott hájtól olyan.Talán híznom kellene?

Vagy nem edzek elég keményen?Bocsi a hülye kérdésért,de annyira nem ástam bele magam a témába.


2012. aug. 22. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt genetikafüggő is, másrészt kellene tömegnövelő étrend és súlyzós edzés is.
2012. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vannak itthon kézi súlyzók,ha azokkal kitöréseket végzek hatáos?Vagy valami megpakolt hátizsákkal esetleg?

Négykézláb lábemelgetésekhez viszont nem tudom hogyan használhatnék súlyt ilyen "maszek"otthoni módon.

Nem jut eszembe semmi amit a lábamra rögzíthetnék:D

2012. aug. 22. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Az jó, ha súlyzókkal guggolsz és kitörést végzel, de ne pici 2kilós legyen, hanem nagyobb súly, amivel kb 15-ös ismétlésekez tudsz éppen végrehajtani.

Lábemeléshez a térdhajlatba nem tudod befogni a súlyzót? Úgy jó lenne. Szóval kell a terhelés az izmoknak, akkor növekednek.:)

2012. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha kitöréseknél 7,5 kg-os tárcsasúlyt (ha így hívják :D) tartok a mellem előtt az jó?(kipróbáltam,ezt még elbírom :D)Így 15ös sorozatok 3-4X?

Igaz,be tudom fogni a térdhajlatba,kipróbáltam.De ebből csak 3kg-os kézi súlyzó van.Ebből hány sorozatot kellene?Heti 3X mondjuk?

Bocsi a sok kérdésért,de nagyon elszántam magam és olyan jó,hogy valaki segít:)

2012. aug. 22. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a 7,5-ös súllyal lábanként kb 15-öt bírsz, akkor jó és mehet a 3-4 széria. Guggolásból is. Lábemelésnél pedig legyen a 3kilóssal lábanként 25-30.

Nem kell 3-szor lábazni, ha keményen végzed elég 2 is, mert akkor fejlődik, ha regenerálódni is hagyod. Mi testépítők heti egyszer lábazunk, de akkor nagy súllyal, keményen, majd egy hét pihi a lábnak.

A többi napon tudsz más izomra edzeni.

2012. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor heti kétszer bevetem magam a leírtak szerint:D

Köszönöm szépen,hogy szakítottál rám időt és a segítséged!

2012. aug. 22. 22:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2012. aug. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!