Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezt nagyon nehéz megcsinálni?...

Ezt nagyon nehéz megcsinálni? (kép lent)

Figyelt kérdés

Nem járok ilyesmi tornára,de meg szeretném csinálni.Nehéz?

[link]



2012. aug. 21. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Baromi nehéz :)
2012. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt a .....!


Szerintem ne akard megcsinálni!

2012. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

K.rvára nehéz, de nem lehetetlen. Ha valaki 0 szinten van szerintem hónapok alatt is elérhető erre a szintre.

Itt főleg csak a törzs izmain van a hangsúly, has és a hát izmok és a legfontosabb a gerinc menti izmok. Nyilván hozzájön a hajlékonyság is.

Szóval a híddal pl, hogy állsz?

2012. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a híddal nagyon jól.nagyon szépet tudok csinálni falnál,állásból,fekvésből.ez segít valamit? és hogyan kell egyáltalán nekiállni?
2012. aug. 22. 10:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez jól hangzik. Ezt valószínűleg kézenállásból vagy fejenállásból lehet. Mivel lány vagy így mindenképpen (de ha fiú lennél akkor is) a fejenállást ajánlom az könnyebb sokkal, mivel nem kellenek olyan erős vállak sem. Ha szépen megy már akkor a falnál kezd el gyakorolni, hogy a tenyér helyet az alkarodon támaszkodsz, de csak az egyik kezeddel a következő lesz csak a mindkét kézzel, majd ha olyan akkor már a fejedet is emelheted. Majd az előre hajlás ha már de azt is a falnál, csak gyere mindig egyre hátrébb és így egyre jobban le tudod ereszteni a lábad.. Ha sikerül megcsinálni jöhet fal nélkül.

Egy képet küldhetnél, ha sikerül. :)

2012. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
biztos nagyon nehéz, de nagyon tetszik. de jó lenne ha meg tudnám csinálni! :)
2012. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szerintem talán hídból is meglehetne csinálni nem? vagy csak én látom így?
2012. aug. 23. 09:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Hídból nem lehet.
2012. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ezt hídból nem lehet. Alkaros kézenállást kell először gyakorolnod utána ha az megy a lábadat egyre jobban viszed a fejed irányába. De baromi nehéz.
2012. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!