Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, másfél éve...

16 éves vagyok, másfél éve edzek, súlyt emelek, eddig még semmilyen szert nem szedtem, most szeretném elkezdeni? Többi lent.

Figyelt kérdés
100% Creatin Monohydrátra gondoltam, az jó lesz nekem ? köszi a válaszokat !
2012. aug. 17. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Étrended van?
2012. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem jó, ne erre költs az elején. Először legyen egy tömegnövelő étrended összerakva. Kell multivitamin, az alap. Edzés utánra pedig kellene egy tejsavóprotein+gyors szénhidrát (dextróz, vitargo, malto, stb).

Ezek a legfontosabbak, majd ha ez mind okés, akkor vehetsz kreatint is később, de nem az a legfontosab!

2012. aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem súlyemelésnek hívják amit csinálsz, úgyhogy először sajátítsd el az alapismereteket tedd rendbe a kajád, a kreatin csak nagyon sokadik a kiegészítők közt is.
2012. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
11:07 igazad van ;) te jobban tudod mint én, hogy milyen sportot űzők, igen súlyemelésnek hívják, most szeretnék jobban rámenni a k8nézetre, Köszönöm a válaszokat, volumass35 jó lesz tömegnövelőnek ?? :O
2012. aug. 17. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen jó lesz, de jobban járnál anyagilag is egy tejsavóproteinnel amihez edzés után teszel gyors ch-t (pl dextrózt).
2012. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!