Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, másfél éve...

16 éves vagyok, másfél éve testet építek, és Súlyt emelek. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Eddig nem szedtem semmi fehérjét, Creatint, azon gondolkoztam hogy épp ideje lenne elkezdeni, Mit ajánlanátok nekem? egy jó fehérjét, és egy jó Creatint legyetek Szívesek Linkelni vagy nevet mondani.
2012. aug. 13. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is egy jó tömegnövelő étrend kell, ez a legfontosabb. Kellene még multivitamin, multi pro, mega daily one, stb.

Edzés utánra jól jönne egy tejsavóprotein + gyors szénhidrát (dextróz, maltodextrin, vitargo, stb.)

Kreatint csak ezek után vegyél, ha ez rendben van, sima monohidrát por legyen, pl Dymatize micronized, vagy Stillmass, stb.

Nagyon sok jó protein van, csak párat felsorolok: Whey C6, Stillmass 6:3:1, Scitec 100% whey prof., Biotech nitro pure whey gold (vagy az Enzy fusion), Dymatize Elite whey, Twinlab whey fuel, VPX Syngex, stb..

2012. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm Szépen :)
2012. aug. 13. 13:37
 3/6 Diavolino44 ***** válasza:

Montez jokat irtal te teljesen felesleges!

Tuti, hogy nincs melle etrend.. Akkor meg mirol beszelunk?

Kezd el osszirni mit eszel!! Altalban a tapertekek rajuk vannak irva az elelmiszerkre (Feherje, szenhidrat, zsir). Ha ezt 1 honapig megtudod csinalni van ertelme tanacsot adni.

2012. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de írtam is, hogy az étrend a legfontosabb.:)
2012. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Változatos kajákat eszek, napi 8x, és inkább zsíros kajákat, ! 71 kg vagyok, az utóbbi 6 hónapban 8 kg híztam ! tészta rengeteg hús! zöldség, egyszer kétszer. !
2012. aug. 13. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Az úgy nem lesz teljesen jó, mérni kell a kaját és nem mindegy mit eszel:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2012. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!