Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen kis asztalt, széket...

Milyen kis asztalt, széket ajánlanátok másfél év körüli gyereknek? Linkelnétek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni neki egy asztalkát székkel, hogy tudjon leülni rajzolni, gyurmázni stb. Nektek melyik vált be? Mire figyeljek vásárláskor?

köszi mindenkinek!


2012. márc. 28. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekünk ikeás fa szék és asztal van.

[link]


Ez egy picit még magas a 1,5 évesemnek, a 3 évesemnek már tökéletes. Ez nem olyan régóta van meg, előtte a fa szétszedhető etetőszékünk volt, asztallá székké. Az alacsonyabb, jobban szerette a 1,5 évesem, mert arról leért a lába (csak tönkrement, kidobtuk).


Volt műanyag kis kerti székünk is, azt ne vegyetek, nagyon borulékony, életveszélyes.

[link]


Ilyenre gondolok, csak gyerekméretben. Semmiképpen nem ajánlom.

2012. márc. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok, visszatérve az ikeás székre, fel tud rá ülni a 1,5 évesem (84-85 cm) egyedül is, de nem ér le a lába, de ez nem tántorítja el, ugyanúgy ül az asztalnál, ott rajzol, eszik, stb, aranyos nagyon.
2012. márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is pontosan ez van, mint elsőnek. Szuperül bevált, még a 4,5 évesemnek is jó!
2012. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is ikeás van, de nem az amit az első linkelt.

A miénk ilyen, és a fiam nagyon szereti. Én is szeretem, mert könnyű tisztítani is:

[link]

[link]


Nálunk egyébként a méret és a tisztíthatóság volt a legfontosabb szempont. Kicsi a lakás, és a gyerek ugye nem csak papírra rajzol... :) Amit még figyeltünk, hogy jó masszív, stabil bútordarabok legyenek, és persze a gyerkőccel is kipróbáltattuk, hogy melyik tetszik neki jobban.

2012. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szintén IKEA , a 3. változat

[link]

[link]


nekünk ilyen van, nagyon klassz szerintem

én is fapárti vagyok inkább, de asztal esetében úgy gondoltam célszerűbb a műanyag, mert úgyis összefirkálja, és ez egy mozdulattal letörölhető

a székek még a felnőtteket is kibírják, ugyanakkor könnyűek

2012. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is a színes műanyag IKEÁ-s van, amit az 5. hozzászóló linkelt (Mammut). A hozzá tartozó asztal kerekasztal, bár egy kicsit nagy, több felyet foglal, de nem tudják a sarkába beütni magukat.
2012. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem is másfél éves és gondolkodunk mi szék-asztalban, de az IKEAS-ra lányom 82 centivel még nem tud ráülni. Felmászni sem nagyon mert ahhoz meg kicsi a szék.


èn más bútorboltban nézegettem, vagy ami az orvosiba stb... és mindenhol alacsonyabbak. de ekkor meg azon töprengtem hogy nem fogja-e hamar kinöni?

2012. márc. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekünk volt többféle is (2gyerek)

De hiába volt jó az ikeás, roba, vagy műanyag vagy bármelyik méretileg, stabilitásilag, a kisebbikem folyton elcipelte valahova a széket és ráállt. Emiatt vettünk egy falraszerelhető asztalt, padokkal, ami használaton kívül lecsukható, így a helyet sem foglalja.

2012. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez a lecsukható asztal nagyon tetszik, meg is tudnám ismerőssel csináltatni. A padok milyenek, azt is rögzítettétek valahogy?

köszi

2012. márc. 30. 14:41
 10/12 anonim ***** válasza:
.
2012. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!