Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetek még bajnok valamiben...

Lehetek még bajnok valamiben ha 17 évesen kezdem el?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Még ha 20 évesen kezded el akkor is
2012. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia! Mit szeretnél elkezdeni?? Ha az asztalitenisz érdekelne, akkor én szívesen gyakorolnék veled!:) Persze ha Bp.-en laksz. 18/L
2012. aug. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehetsz, de csak bizonyos sportágakban, és kemény edzéssel. Ha birkózni, úszni, stb. akarsz, akkor késő.

Amiben még bajnok lehetsz:

-Küzdősportok: Boksz, MMA, K1, savate, kickbox, kempo, stb.

-Bizonyos erősportok: Erőemelés, Erősember sport, szkander testépítés(tudom, hogy nem erősport, de a kényelem kedvéért ide írom), stb.

-Technikai sportok,extrém sportok: Forma1, Rali, Motor, Crossmotor, Repülés, Nascar, stb.

-Olyan sportok, amiben célozni kell: Íjászat, sportlövészet, darts, snooker, billiárd(bár, ez utóbbi hármat nem tudom, hogy sportnak lehet-e nevezni)

-Egyéb "sportok" Bowling, teke, curling, petang, jojó, csocsó, gombfoci, ilyenek.


Hirtelen most ennyi jutott eszembe, ha tudok, írok még.

Viszont két dolgot leszögeznék:

-Régen rossz, ha valamit azért kezdesz el, mert bajnok akarsz lenni. Egy sportot azért kezd el az ember, mert szereti csinálni, majd miután kiderül, hogy jó benne,azután kezd el versenyezni. Az élsporthoz rengeteg alázat, és szorgalom kell, és mivel feltetted ezt a kérdést, ez benned nem biztos, hogy megvan, és ezzel nem akarlak megsérteni. Ha mégis, akkor bocs!

-Az általam felsorolt sportok nagy részében csak akkor lehetsz eredményes, ha eddigi életedben is sportoltál, és nem otthon tunyultál, buliztál,piáltál. Amennyiben ez utóbbi áll fent, akkor a legutolsó két kategóriát vagy kénytelen választani.


Remélem segítettem, és sok szerencsét kívánok!

2012. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
már miért lenne késő úszni?? ez egy korlátolt gondolkodás, még előtte áll az élet, én 20 éves vagyok és most fogok elkezdeni úszni, bármilyen sportágban nyerő lehetsz. Ha már 40 éves korban kezdené el valaki akkor jó azt mondanám késő, de így? Még gyerek az illető könyörgöm. Az ilyen hozzászólásokkal nem értek egyet, elnézést kérek.
2012. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hobbi szinten lehet, nem késő, de a kérdező élsportoló akar lenni, tehát az úszás nem az ő sportja. Akik az olimián indulnak, mind kisgyerekkorban kezdték.
2012. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kèt èvet judoztam a narancs övig jutottam ha az számít 1 év bmx 2 év maszatolás kondiban
2012. aug. 16. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen testalkatod van? Milyen milyenek a fizikai képességeid?(erő, gyorsaság, stb.) Az általam felsorolt sportokból melyik érdekel?
2012. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Testsúlyom 90%át kiemelem a coopert simán lefutom azt a 3 kilométert 12 perc alatt csak ne legyen benne part mert ott 2 perc alatt meghalok, nem vagyok elhízva de nem is vagyok egy kigyúrt állat.

Hát pedig úszni jó lett volna, kár.

mondjuk lehet a bmxnél maradok, csak nem tudom hogy lehetne hivatásosan csinálni

2012. aug. 16. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:
még lehetsz bajnok úszásban is
2012. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!