Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok nekem segíteni valamiben?

Tudtok nekem segíteni valamiben?

Figyelt kérdés

Sziasztok az a helyzet, hogy már 1 éve nem dohányzom és tegnap kíváncsi voltam milyen lehet 1 év múltán elszívni egy cigit.

Picit csalódtam, mert a cigaretta letüdőzése ugyan olyan volt mint azelőtt.

Vagyis nem volt szokatlan és nem fájdult be a tüdőm tőle sőt még rosszul sem éreztem magam tőle.

Tehát minden ugyan úgy látszott mint azelőtt.

Amúgy futni sem tudok tőle jobban mint azelőtt mert kipróbáltam rá.

Tehát amikor nem dohányoztam akkor sem ment jobban a futás és sportolás mint amikor dohányoztam.

Kérdéseim: Miért van ez

A nikotin soha nem ürül ki a tüdőből

Miért nem éreztem magam rosszul tőle

És az cigit miért tudtam letüdőzni úgy mint amikor dohányoztam



Amúgy most 18 vagyok és 14 évesen kezdtem el dohányozni és múltév óta nem gyújtottam rá eddig.

A válaszokat előre is köszönöm. Üdv: Márk


2011. dec. 3. 11:57
 1/3 A kérdező kommentje:

És még valamit elfelejtettem!

Minél hamarabb szeretném ha a nikotin kimenne a szervezetemből mit tudtok ajánlani, milyen sportot rá vagy étkezés ami segíti a nikotin és a méreganyagok távozását a szervezetemből?

2011. dec. 3. 12:00
 2/3 tetro ***** válasza:
szerintem a nikotin egy hét alatt kiürül a szervezetből...
2011. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nikotin soha nem ürül ki :)


a tüdőd károsodik a sejtek elhalnak benne... de nem ürül ki soha és nem lesz jobb..

2011. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!