Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a problém...

Szerintetek mi lehet a probléma? Ez genetika lenne?

Figyelt kérdés

Edzek már jó pár éve. Heti 5 edzés a mérvadó, ebből 2 edzővel, 3 magamtól. Ha van kedvem néha egy plusz nap is becsúszik!

Szóval a problémám igazából az hogy egy év alatt elég jól leszálkásodtam, nincsenek nagy izmaim, de sikerült amit szerettem volna. Amit viszont nem értek hogy a combom belsejéről, hátuljáról és a fenék részről egyszerűen nem tudom leszedni a zsírt!

Sokat guggolok saját testsúllyal, nagy súllyal, és kisebb súllyal is. Mindenhova biciklivel megyek és egy héten egyszer, de legalább kéthetente egyszer országúton tekerek 120-150km-et!

Egészségesen étkezem, vegetáriánus vagyok, semilyen nehéz ételt nem eszek, szerintetek mivel van a probléma?

Kösz előre is!



2012. aug. 7. 15:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Persze nézheted is a növények aminosav profilját és kisakkozhatod, hogy minden meglegyen megfelelő mennyiségben, de nem hiszem, hogy megcsinálnád ezt.
2012. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!