Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki volt az igazi Chong Li,...

Ki volt az igazi Chong Li, akit a Véres Játékban Bolo Yeung formál meg? Van róla kép vagy valami az interneten?

Figyelt kérdés
Én már kerestem, de mindenhol csak Bolot dobja ki.

#Bolo Yeung #véres játék #chong li
2012. aug. 5. 12:43
 1/6 clint ***** válasza:
mível illegális versenyekről volt szó nem hiszem, hogy készülhetett kép, a másik a legyőzőtt bajnok nevét tuti megváltoztatták annak ellenére, hogy frank dux valós személy. A harmadik ezek (mível, illegálisak voltak) nagyon nem biztos, hogy így történtek ahogy dux elmondja.
2012. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

biztos hogy meg volt változtatva a név,mivel az igazi minden évben megölt egy embert a verseny alatt.

szóval gyakorlatilag sorozatgyilkos volt.

2012. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, akkor tényleg semmi esély rá, hogy megtaláljam. Kíváncsi lettem volna rá, mennyire hasonlított az igazi Bolora.
2012. aug. 5. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:
egyébként abból is levehető a dolog,hogy a chong lee egy kínai név,a karakter meg japán.
2012. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az igazi Chong li japán volt?
2012. aug. 5. 22:35
 6/6 Seven05 válasza:

Már elnézést.


De ez a fejkendő, nem úgy néz ki mintha japán lenne!

Inkább Dél-Koreai!!!


[link]

2017. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!