Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit lehet ez ellen tenni?

Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Az alakommal viszonylag meg vagyok elégedve,kivéve a hasammal. Kb. 160 cm vagyok és 50 kg. A hasamon minimális kis háj van,ami zavar. Mit tudnék ellene tenni?(zöldségeken sajnos nem bírok élni)

Előre is köszi!


2012. aug. 4. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A súlyod szerint nem kellene fogynod, de csak szálkásító diétával és aerob edzéssel tudod leadni a hasadról a zsírt.
2012. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Napi háromszor száz darab tisztességesen elvégzett felülés megteszi a hatását. Kiegészítheted még lábemeléssel és csípőtologatással. Ha a másik oldalon nem zabálsz semmi szemetet, akkor szépen meg fog látszani. Ha semmi mást nem akarsz edzeni, akkor nyugodtan csinálj belőle többet, mondjuk ötszázat/nap, ennyi belefér. Nem kell rá sok időt szánni és eredményes lesz, persze azért a fenti választ is vedd figyelembe.
2012. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A 2. válaszolóra szerintem ne halgass. Inkább Montez-re halgass!Egy biólógiatanár és egy testépítő egyben :)


Heti 2 hasedzés mehet. Pl hasprés és lábemelés 3-szor amennyi megy(mindkettőből)

De a szírfelesleg eltűntetéséhez a konyhában kell edzeni :)

Szálkásító diéta meg heti 3-4 futás :)

2012. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi ikszdéé, de csak élelmiszermérnök vagyok.:) Viszont nem is ez a lényeg, hanem, hogy valóban nincs helyi zsírégetés, tehát csak hasedzéssel nem tűnik el a zsír. Kell hozzá diéta is.
2012. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg másodállású testépítő-tanácsadó gyk-n:D
2012. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!:)

Futni egyébként járok(vagy görkorizni),csak a kaját elég nehéz nekem megoldani,mivel anyukám kajáján élek.:D A szálkásító diétához mit kellene ennem?:)

2012. aug. 5. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:

leírom, de ha nem te állítod össze a kaját, akkor anyud nem fog neki örülni:)

Szálkásító diéta: napi 3g*testtömegkg fehérje kell és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2012. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!