Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futás formálja a feneket?

A futás formálja a feneket?

Figyelt kérdés
vagy esetleg valami mást ? ugyértem a lábakon és azon kívűl hogy szálkásít.
2009. júl. 18. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A rövidtávfutás mindenképp formálja a feneket. Nézd meg a rövidtávfutókat, hogy mindnek milyen hátraálló feneke van. Legyen szó nőről vagy férfiról. Én is, ha sprintelek érzem, hogy a farizmaimat elárasztja a vér.

Közepes távon is formálódhat a fenék. Hosszú távon már nem hiszem. A farizomban a gyors összehúzódású izmok dominálnak.

2009. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én viszonylag lassan szoktam futni pár kilométert
2009. júl. 18. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom, hogy a futás(kocogás),kerékpározás és úszás mindent formál. A biciklizés nem teljesen mindent, de a futás és az úszás igen. És ez a fenti 3 sport pedig zsírt éget mindenhonnan. De javítsanak ki az okosabbak ha tévednék!
2009. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azért a sprinterek szinte mind négerek. nekik eleve gömbölyűbb a hátsójuk, ez náluk adottság, még a kövér nőknek is kerek.
2009. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:D
2009. júl. 18. 22:07
 6/9 anonim válasza:
69%
Az én popsim is attól olyan szép kerek, hogy állandóan futok reggelente (a buszom után, amelyet mindig sikerül lekésnem).
2009. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hehe :)
2009. júl. 19. 00:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 10 éve versenyszerűen futok. A tapasztalataim azok, hogy a futás mindegy, hogy milyen távú és intenzitású igenis formálja a feneket, méghozzá nem is akármilyenné! Persze nyilván, ha rendesen futsz, akkor előbb lesz szép hátsód mintha csak imitálod a futást. Nem mellesleg a futás a hasizomra nagyon nagyon jó! Nem szoktam hasra edzeni, de olyan kockás hasam van a futástól, hogy sokan irigylik. Sok sikert és ne add fel!
2009. júl. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2009. júl. 19. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!