Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Veletek nem szokott ilyen...

Veletek nem szokott ilyen lenni kondisok?

Figyelt kérdés
Elsősorban a fiatalabbokknál.Elég régóta edzek és már kicsit gorilla jellegem van:Dami nem baj sőt büszke vagyok rá amit elértem,csak még fiatal vagyok(19)és szüleimnél lakom,apám meg kis vékonyka emberek és mondjuk amikor leülök az asztalhoz kellemetlenül érzem magam,nemtudom mit gondolhatnak legbelül meg néha furcsán néznek,kicsit kellemetlen,ők amolyn maradi szülők,nem nagyon örülnek neki hogy ez csinálom,néha kapom is a "pozitiv"visszajelzést a rokonoktől:ez borzalmas fiam:Dszóval veletek nicnsenke ilyenek?esetleg hogy frucsan néznek rátok emiatt a sport miatt?:D
2012. aug. 2. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs. am te negatív visszajelzéseket kapsz :) a pozitív a plusz, a negatív a minusz b*szdmeg, kérlek ne menj villanyszerelőnek :D
2012. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem láttad az idézőjelet bratyesz?ez irónikus
2012. aug. 2. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
de csak már kezdek kiégni :)
2012. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tedd el magad holnapra:D
2012. aug. 2. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
töltök még le edzőzenét. este 6 után kezdődik az életem bazz. na szal nekem nem mondanak ilyet
2012. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jaj
2012. aug. 2. 22:49
 7/7 A kérdező kommentje:
a gyerek dik:D
2012. aug. 2. 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!