Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire elvetemültek...

Tényleg ennyire elvetemültek lennénk mi kondisok?

Figyelt kérdés
a napokban beszélgettem több emberrel is,akik mondhatni hülyének néztek amikor elmondtam hogy 1 nap 6-7szer eszek,meg számolom figyelek a ch,fehérje bevitelre stb,nem értik mondták hogy már kezdek kicsit gusztustalanul kinézni persze én egyáltalán nem látom így,de szerintem ezeket máshogy látják azok az emberek akik lejárnak edzeni mint akik sosem,meg mondtam hogy nem szedek semmilyen doppingot,mire mondták h ezek a fehérjék és mesterségesen vannak előállítva akkor mivan,és mire jó az hogy akkora karom lesz mint egy ház hogy ez senkinek nem tetszik stb stb,persze nem rendítettek meg a testépítésbe vetett hitemben,csak elgondolkodtam lehet hogy ezek tényleg kicsit beteges dolgok?nyomjuk magunkba a "mesterségesen előálított porokat" ahogy ők mondták?:D
2012. júl. 28. 18:59
1 2
 1/20 dirtboy ***** válasza:

de kit érdekelnek ezek az emberek?

én magamért edzek nem másokért,magamnak akarok megfelelni,tetszeni nem másoknak.

az meg hogy a protein mesterséges egyáltalán nem igaz,nem állítanak elő proteint csak szűrik természetes kajákból

elő lehet ne állítani proteint de az űber drága dolog ezért nem állítanak elő sehol.

ne foglalkozz vele mit mondanak mások,kit érdekel?

szokj hozzá hogy a testépítés,kondizás már csak ilyen hogy mindenki beleköt.

minden sportnak,hobbinak van értelme a /civilek/ szemében csak a kondinak nincs,ezt jegyezd meg.

2012. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
teljesen egyetértek,pontosan kérdezték is hogy miért pont ez?de szerinted ennek mi az oka?miért pont a testépítés ilyen ellenszenves?
2012. júl. 28. 19:10
 3/20 anonim ***** válasza:

XD


Hát szerintem ez az általánosan elterjedt tévhit, hogy mesterségesen má nem jó meg hányszor eszel ugyanazt... meg keverik a szteroidot a tápkieggel.


Amúgy meg naturálban nem fgosz úgy kinézni mint Coleman szedhetsz akármilyen fehérjeport.

2012. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát mesterségesen van előállítva de szerintem nem károsak semmiféleképpen, az átlagembernél a táplálékkiegészítő az egyenlő a szteroiddal... Egyébként igen el lehet szerintem is érni olyan szintet naturálban is ami már szerintem egyáltalán nem előnyös sőt már szarul is néz ki, de ilyenkor szokták mondani a nagy kondisok, hogy őket nem érdekli más véleménye. :)
2012. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
tudják hogy nem szteroid,nem is akarok úgy kinézni kicsit kisebb is megteszi majd:D
2012. júl. 28. 19:12
 6/20 A kérdező kommentje:
olyan nincs hogy az már nem előnyős minél több izom van valakin annyival előnyösebb,ja meg azzal jönnek ezen be.fostam hogy bezzeg az öcsém jobban néz ki,mert hogy ő neki milyen jo karja van tök izmos(32es:D:D)meg h sokkal jobb,pedig ő nem edz...:D
2012. júl. 28. 19:14
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi de szerintem akkor sem ez a mérvadó hogy annál jobban nézel ki minél több rajtad az izom. :D Akkor is van már egy szint ami felett már túl izmos valaki, ami már taszítja az embereket.
2012. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nem tudom engem nem taszít semmiféle izom dehát érted embere válogatja::D:D
2012. júl. 28. 19:18
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ha téged nem zavar akkor nyugodtan csináld én semmiről nem akartalak lebeszélni csak mondtam, hogy aki egyáltalán nincs benne a testépítés világában ami úgy az emberek iszonyat nagy részét teszi ki azok már lehet nem úgy nézik ezt mint te.De ha téged nem zavar, hogy mit mondanak mások akkor nincs probléma sem. :D
2012. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 dirtboy ***** válasza:
100%

a szteroidok miatt és végül is a profi testépítők miatt alakult ez ki.

ma már minden kondist hozzájuk viszonyítanak,minden kondisra azt mondják hogy haszontalan izom lesz rajta,csak felfújt,merev. stb


ha nem találták volna fel a szteroidot nagyobb tisztelet övezné ezt a sportot.

kisebbek lennének a versenyzők de legalább naturálok.

a nagy testépítők nehezen viselik a futást is,ugyebár minél több az izom annál több oxigén kell neki.

egy 120kilós /izomkolosszusnak/ rengeteg kellene,ezért hamarabb kifárad.

ebből már rögtön az jön hogy semmit nem ér a súlyzók emelgetése mert nem lesz jó az állóképességed hamar kifáradsz.

szart sem tudnak ezek semmiről de vélemény hangoztatásban nagyon jók.


meg a felfújt izom még a nagy szövegük,de hát igen,teljesen természetes hogy egy testépítő akin természetesen felfújt izom van azaz olyan mint egy átlag ember több 100kilókat emelget edzésen.

ezt bármelyik átlag ember megcsinálja felfújt izom nélkül.


nevetségesek az ilyen hülyék,ne foglalkozz velük.

itt is néha ki osztom őket de egyébként le szarom őket.

én ugyan úgy edzek tovább és tudom amit tudok.

2012. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!